Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:803
Wczoraj:928
W tygodniu:3572
W miesiącu:20343
Ogólnie:4144072

Kto jest online

5
Online

czwartek, 22, październik 2020 19:49

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Dlaczego warto stosować owe suplementy łącznie🏋️‍♂️💪🔎❗️
✅✔️Połączenie suplementacji dwoma aminokwasami, gwarantuje lepsze ukrwienie tkanki mięśniowej, dotlenienie oraz odżywienie mięśni, co z kolei powoduje uzyskanie pożądanego efektu pompy. Znacznie cenniejszym efektem stosowania połączenia argininy i cytruliny,
z punktu widzenia progresu sylwetkowego i siłowego, jest zapewnienie doskonałych warunków do syntezy włókien mięśniowych. Co więcej, stosowanie suplementów, sprzyja regeneracji potreningowej, dzięki czemu, proces odbudowy włókien mięśniowych zachodzi znacznie efektywniej.


✅✔️Arginina, jest aminokwasem egzogennym, biorącym udział w zachodzących w organizmie przemianach azotowych. Do jej najważniejszych właściwości, można zaliczyć niezwykle ważne przede wszystkim z punktu widzenia kulturystów zadanie, którym jest udział w produkcji tlenku azotu.
✅✔️Z kolei, cytrulina, zaliczana jest do grupy aminokwasów endogennych, które organizm jest w stanie wytworzyć samodzielnie. Do podstawowych, a zarazem jej najbardziej pożądanych funkcji, należy zaliczyć przyczynianie się jej do produkcji argininy. Niemniej jednak, sama substancja, bierze czynny udział w cyklu mocznikowym, gwarantując sprawne przeprowadzenie detoksykacji organizmu
i pozbycie się szkodliwego amoniaku oraz kwasu mlekowego. Pozostaje zatem, nieocenioną częścią suplementacji, ze względu na niwelowanie bólów mięśniowych po treningu, jednocześnie wspierając anabolizm i hamując negatywnie wpływające na kompozycji sylwetki procesy kataboliczne. Nie można zapomnieć również o jej udziale w produkcji tlenku azotu.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 708 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO