Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów Aktualnosci2/pracek.jpg oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.
{gallery width=300 height=260 alignment=left}Aktualnosci2/pracek.jpg{/gallery}Miło nam poinformować, z okazji Podsumowania Roku Sportowego, pracujący u nas trener a także utytułowany zawodnik naszego Klubu Paweł Pracownik, otrzymał gratulacje z rąk Prezydenta Miasta Lublin dr Krzysztofa Żuka
Paweł to ubiegłoroczny Mistrz Europy w wyciskaniu i w martwym ciągu GPC 04.09 z rekordem świata w martwym ciągu 257,5kg zdobywca Pucharu Świata XPC rekord Europy w martwym ciągu w mastersach i seniorach 260kg.
A także :
Mistrz Świata i trzykrotny Mistrz Europy w wyciskaniu leżąc, jedenastokrotny Mistrz Polski w wyciskaniu leżąc i trójboju siłowym, dziesięciokrotny złoty medalista Pucharu Polski w wyciskaniu leżąc.






























