Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:89
Wczoraj:814
W tygodniu:903
W miesiącu:13653
Ogólnie:4537700

Kto jest online

3
Online

wtorek, 18, styczeń 2022 02:04

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Tyskie zostało sponsorem lubelskiego KMŻ-u - donosi oficjalny portal internetowy beniaminka żużlowej I ligi. Kompania Piwowarska, producent piwa znacząco wesprze klub z Lublina. Umowę zawarto na 3 lata  z możliwością jej przedłużenie na kolejny okres. Nowy sponsor już planuje działania dla kibiców żużla.

Marki Kompanii Piwowarskiej wspierają wszystkie kluby w żużlowej ekstralidze i większość w pierwszej lidze. Rozpoczęcie współpracy KMŻ z Tyskim przyniesie wymierne korzyści także i kibicom. Tyskie planuje m.in. organizację Miasteczka Kibica przed każdymi zawodami. Kibice, którzy wezmą udział w specjalnie przygotowanej promocji Tyskiego, będą mogli wygrać bezpłatne zaproszenia na klubowe mecze.
Akcja prowadzona będzie w Lublinie i jego najbliższych okolicach, a informacje na jej temat znaleźć będzie można na plakatach rozwieszonych w sklepach sprzedających Tyskie.
Dzięki nowelizacja ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, która pozwala na spożywanie na stadionach napojów zawierających nie więcej niż 3,5 procent alkoholu lubelscy kibice prawdopodobnie także będą mogli napić się piwa w trakcie meczów ligowych.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 672 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO