Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:906
Wczoraj:1136
W tygodniu:6965
W miesiącu:28472
Ogólnie:3859394

Kto jest online

18
Online

sobota, 25, styczeń 2020 18:53

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, oraz przeczytania relacji przygotowanej przez portal sylwetka.org ze szkolenia w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Kliknij "Czytaj więcej" aby dostać się do relacji.

SPAŁA 31.03 – 01.04.2012

Już po raz czwarty spotkaliśmy się w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale by zgłębiać tajniki kolejnego okresu przygotowań w sportach sylwetkowych  poświęconego DEFNIOWANIU MASY MIĘŚNIOWEJ. Szkolenie wsparła firma Paco Power z Lublina, producent nowej linii odżywek i suplementów sportowych, które pomogły nam przerwać trudy treningowe weekendowego szkolenia. Dziękujemy panu Andrzejowi Stachurze, właścicielowi firmy za okazaną pomoc. Mamy nadzieję, że firma Paco będzie z nami na kolejnym szkoleniu.

Ze szkolenia na szkolenia robi się coraz intensywniej. W ten weekend zrobiliśmy aż dwa treningi  Cross Fit. No i okazało się, że co niektórzy wymiękli w czasie podstawowych, hybrydowych ćwiczeń . Tą formę ćwiczeń zaczęliśmy popularyzować na zeszłorocznym szkoleniu (Specjalista w zakresie odchudzania – czerwiec 2011). Zainteresowanie cross fit upowszechniło się nie tylko wśród uczestników naszych szkoleń ale także w całym kraju. Wniosek z tego taki: My wyznaczamy standardy inni nas naśladują J. Dosyć jednak samochwalstwa. Na tym szkoleniu zgłębialiśmy także temat inkretyn – substancji, które zrewolucjonizowały podejście w leczeniu cukrzycy, budzących coraz większe zainteresowanie przemysłu suplementacyjnego.  Dr Radek Korzuszek, który jest nieodłącznym elementem naszych szkoleń, obrazowo i ciekawie opowiadał nam o różnych produktach zbożowych i naturalnych sposobach modulowania diurezy.

Na każdym szkoleniu pojawiają się nowe twarze, ale za każdym razem powtarza się trzon ludzi, którzy już w czerwcu będzie pierwszym rocznikiem absolwentów Szkoły Sylwetki. Gorąco pozdrawiamy: niezawodnych Ewkę i Bodzia Chabrosów,  grupę olsztyńską Adasia Młynika (żeby nie był, Aniu i Pawle zauważyliśmy że Was nie było!), grupę radomską, w której tym razem nie zabrało Eweliny i Kuby Janików, uszczuplone o Hałasa grono lubliniaków (Dominik na odległość dopingowaliśmy Ci na zawodach), Rafała Filipczuka i Dominikę Pachecką, którą podziwialiśmy na Debiutach 2012 (na MP też będziemy zagrzewać Cię do walki), Adasia Melera, który tworzy artystyczne projekty dla Sylwetki, Bartka Pogana, Wojtka Pieczabę, Piotra Wasiaka, Marka Kołeckiego, Jakuba Czarnego, Karolkę Wędrak, której zdjęcie znalazło się na ogroooomnej kartce urodzinowej Leszka Michalskiego, Krystiana Jendrychę, który po tegorocznym debiucie szlifował formę przed MP, Grzegorza Jamroza, który od ostatniego szkolenia przeszedł ogromną przemianę (czyżby miał nas zadziwić na zawodach „Supersylwetki”?), Krystiana Balowskiego, który do Spały przez wiele godzin jechał do nas pociągiem, Elwirę i Radka Wojciechowskich, którzy coraz bardziej „rozkręcają” się na naszych szkoleniach, Gabriela Koperkiewicza, którego będziemy dopingować na MP. Wspaniale było spotkać się w Wami wszystkimi. Dziękujemy za niezawodne przybycie.

Szkolenie zbiegło się z ważną datą w życiu osoby będącej motorem społeczności i portalu Sylwetka – Leszka Michalskiego. Na początku kwietnia Leszek obchodzi okrągłe urodziny (04.04.2012). Wszyscy uczciliśmy tę okazję. Sobotnia sesja wykładów zakończyła się uroczystym zaśpiewaniem „Sto lat” i lampką szampana na cześć naszego „Ojca Dyrektora”. W rolę wodzireja tego wieczoru wcielił się nasz Wielki Brat – Marek Olejniczak. Trenerze! kolejnej 50 – siątki w doskonałym humorze i zdrowiu! Życzenia urodzinowe Trenerowi przyjechał złożyć Janek Lewandowski – nasz portalowy komputerowiec, który z Leszkiem zna się już ćwierć wieku!

Pewnie wiele osób martwi się, co będzie po ostatnim szkoleniu… czy to już KONIEC???? Oczywiście, że NIE! Na tym szkoleniu naprawdę dało się odczuć, że tworzymy fajną, zgraną społeczność. W czerwcu rozpoczniemy kolejny cykl specjalistycznych weekendów szkoleniowych. Pierwszy planujemy poświęcić tematyce korygowania wad sylwetki, równowagi mięśniowej. W tym względzie jesteśmy otwarci na wasze sugestie (prosimy o wypowiedzi na Forum).

Termin kolejnego szkolenia: 2 – 3 czerwca 2012. Bliższy harmonogram  zaraz po świętach na stronie www.sylwetka.org   

 

Komentarze   

#2 sylwek 2012-04-10 12:23
Nieźle. Mówili o Pacopower, a ja to stosuję.
Wszystkiego najlepszego dla Pana Leszka.
#1 ola1 2012-04-06 21:06
Bardzo chciałam pojechać na to szkolenie, ale niestety to nie był dobry czas :sad: Postaram się być w czerwcu (temat szkolenia brzmi ciekawie) :D Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!!! :-)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 521 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO