Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:395
Wczoraj:806
W tygodniu:1201
W miesiącu:21094
Ogólnie:4665470

Kto jest online

9
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 12:59

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

W Wielkiej Brytanii wybuchł medialny skandal, kiedy zostały ujawnione plany ulokowania siedzeń na trybunach olimpijskich aren w Londynie. Okazało się, że kibice, którzy słono zapłacili za jak najlepsze miejsca, będą znajdowali się daleko od areny rywalizacji - donosi onet.pl
Jeden z Brytyjczyków wydał 725 funtów na miejsce kategorii AA, w części trybun najbliżej głównej areny zmagań lekkoatletycznych. Swój bilet na finał biegu na 100 m zamówił zaraz po uruchomieniu sprzedaży, by znaleźć się jak najbliżej emocjonującego wyścigu. Okazało się, że zostało mu przydzielone miejsce w dziewiątym rzędzie, ale po drugiej stronie stadionu...

Kiedy ruszyła sprzedaż biletów, nie było jeszcze planów alokacji miejsc. Kibice mogli kupować miejsca wyższej lub niższej kategorii, ale nie wiedzieli, gdzie tak naprawdę będą siedzieć. Okazało się, że te najlepsze miejscówki trafiły do oficjeli, lub biletami na nie dysponuje MKOl oraz sponsorzy.
Przypadków można już naliczyć całe pęczki. Jeden z kibiców mimo najwyższej kategorii znajdzie się ponad 40 metrów od wieży z której odbywać się będą skoki do wody. Co ciekawe inny kibic wykupił bilet kategorii C i zasiądzie bardzo blisko osoby, która zapłaciła niemal o 300 funtów więcej.
Kibice są rozwścieczeni, a media atakują organizatorów, którzy nabierają wody w usta i nie widzą rozwiązania problemu.
Przypominamy, że ceny biletów na turniej pięściarski, w którym wystąpi nasza Karolina Michalczuk (1 rundę zaplanowano na 5 sierpnia, kolejną na 6 sierpnia, półfinały 8 sierpnia i finały 9 sierpnia) kosztują od 20 do 275 funtów (biletów najwyższej kategorii AA nie ma w sprzedaży).

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 533 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO