Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:393
Wczoraj:806
W tygodniu:1199
W miesiącu:21092
Ogólnie:4665468

Kto jest online

7
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 12:54

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA


Pierwsi polscy sportowcy otrzymali akty powołania do reprezentacji na rozpoczynające się już za 12 dni, 27 lipca Igrzyska XXX Olimpiady w Londynie.  Pamiątkowe, specjalnie przygotowane dyplomy – akty powołania do olimpijskiej ekipy wraz z piątymi kółkami olimpijskimi i pamiątkowymi monetami, które z okazji londyńskich igrzysk wyemitował Narodowy Bank Polskiw Sopocie odebrali żeglarze: Paweł Kołodziński, Łukasz Przybytek, Piotr Kula, Mateusz Kusznierewicz, Dominik Życki, Przemysław Miarczyński, Jolanta Ogar, Agnieszak Skrzypulec, Anna Weinzieher i Kacper Ziemiński oraz osoby współpracujące: Tomasz Chamera, Witold Dudziński, Marek Gałkiewicz, Paweł Kacprowski, Paweł Kowalski, Andrzej Piasecki, Cezariusz Piórczyk, Wiesław Kaczmarek i Zbigniew Stosio.

Uroczystość miałą miejsce na otwartej przed rokiem pięknej i nowoczesnej marinie, usytuowanej na końcu sopockiego molo. Wziął w niej udział między innymi Prezydent RP Bronisław  Komorowski z małżonką, Anną.
Uroczyste przyrzeczenie o przestrzeganiu przepisów sportowych i reguł czystej gry podczas zawodów i walce o jak najlepszy wynik sportowy złożył w imieniu zawodników Mateusz Kusznierewicz. Dla złotego (1996) i brązowego (2004) medalisty olimpijskiego w klasie Finn start w Londynie, a właściwie w położonym o ok. 250 km od centrum igrzysk Portland/Weymouth (tym razem w klasie Star) będzie już piątym występem w igrzyskach. Przyrzeczenie w imieniu osób towarzyszących naszym żeglarzom złożył szef ich ekipy, dyrektor sportowy PZŻ Tomasz Chamera. Wszyscy nominowani złożyli podpisy na fladze Polskiego Komitetu Olimpijskiego.
W poniedziałek, 16 lipca o godzinie 18 nominacje do reprezentacji odbiorą przedstawiciele kolejnych dyscyplin - gimnastyki sportowej i kajakarstwa górskiego.

Komentarze   

#3 Sztanga666 2012-07-16 16:36
Ja też nie wiedziałam o tym. Jestem teraz ciekawa kiedy Karola odbierze swoje powołanie :)
#2 Majka 2012-07-16 09:42
to ja nawet nie wiedziałam, że sportowcy dostają akty powołania, nieźle!!! :eek:
#1 ola1 2012-07-15 17:49
Bardzo ładno uroczystość :D

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 530 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO