Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:208
Wczoraj:806
W tygodniu:1014
W miesiącu:20907
Ogólnie:4665283

Kto jest online

1
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 07:38

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora





LUBIKA





Michał Smerdel z Gwarka Łęczna w kategorii do 56 kg oraz zawodnicy Olimpu Lublin: Karol Pawlina w kat. 69 kg i Bartłomiej Krasuski w 91 kg wystąpią w dzisiejszych półfinałach zawodów Grand Prix PZB w Ostródzie. Szansę na walkę o finał miał z naszych jeszcze Krzysiek Kosela z Paco. Zdaniem wielu obserwatorów piątkowego pojedynku naszego Kolosa z  Arturem Wichrowskim ze Spartana Toruń sędziowie wydali krzywdzący werdykt, przyznając zwycięstwo 2:1 rywalowi.
Wyniki 1/4 finału Grand Prix PZB w Ostródzie:

52 kg
Sebastian Bartnik (Czarni Słupsk) - Artur Brasel (Skorpion Szczecin) W.O.

56 kg
Paweł Miszczak (Sparta Złotów) - Marcin Kłosowski (Pomorzanin Toruń) 0:3
Daniel Żaboklicki (Legia Warszawa) - Dawid Michelus (Sokół Piła) 0:3
Marek Pietruczuk (Victoria Ostrołęka) - Tomasz Resól (Skorpion Szczecin) 3:0

60 kg
Artur Gierczak (Olimp Szczecin) - Sebastian Walas (Bukowina Wałcz) I AB
Mateusz Polski (Róża Karlino) - Damian Wrzesiński (PKB Poznań) 0:3
Dawid Mentel (Astoria Bydgoszcz) - Mateusz Sokólski (Bombardier Gdynia) I AB
Andrzej Wasilewski (Kontra Elbląg) - Dariusz Rabenda (Tiger Tarnów) 3:0

64 kg
Tobiasz Pawlikowski (Zagłębie Konin) - Piotr Kołodziejczyk (OZB Warm-Mazur) W.O
Marcin Latocha (Róża Karlino) - Damian Falecki (KSZO Ostrowiec Św.) 3:0
Kazimierz Łęgowski (Ósemka Chojnice) - Maciej Majcherczyk (RUSHH Kielce) W.O.
Szymon Domoń (Wisła Kraków) - Czesław Żegadło(Zagłębie Konin) 3:0

69 kg
Grupa A
Paweł Romiński (OZB Warsz-Mazow.) - Damian Kiwior(Tiger Tarnów) 0:3
Patryk Godlewski (Boxing Team Chojnice) - Michał Ostrowski (Cios Adamek Gilowice) 2:1
Adrian Dąbrowski (Pomorzanin Toruń) - Paweł Kozielski (Legia Warszawa) 0:3
Grupa B
Karol Pawlina (Olimp Lublin) - Patryk Flis (Copacabana Konin) 3:0
 Piotr Sielawa (Hetman Białystok) - Mateusz Basza (Wisła Kraków)  II RSC
Piotr Stawarz (Skorpion Szczecin) - Tomasz Mazur (PKB Poznań) 0:3
Sebastian Kołuda (Copacabana Konin) - Rafał Perczyński (Hetman Białystok) 0:3

75 kg
Grupa A
Dawid Pac(Fenix Warszawa) - Tomasz Gromadzki (06 Kleofas Katowice) 3:0
Piotr Niedbalski (Róża Karlino) - Rafał Leszczyński (Cristal Białystok) 0:3
Kamil Gardzielik (PKB Poznań) - Arkadiusz Szwedowicz (Skorpion Szczecin) 0:3
Adrian Plichta (Bukowina Wałcz) - Damian Smagieł (SAKO Gdańsk) I RSC
Grupa B
Ireneusz Zakrzewski (Power Jelenia Góra) - Kamil Ziemek (Victoria Ostrołęka) 3:0
Maciej Gnoza (Boxing Sokółka) - Paweł Majewski (Spartan Toruń) 0:3
Paweł Michalik (Legia Warszawa) - Szymon Brzęk (Sekcja Zero Ełk) III AB
Michał Kowalczyk (Champion Wołomin) - Mateusz Rzadkosz (Wisła Kraków) 1:2

81 kg
Grupa A
Paweł Stępień (Olimp Szczecin) - Przemysław Szmigiel (PIRS Olsztyn) 3:0
Krystian Musioł (BSB Astoria Bydgoszcz) - Dawid Cofała (06 Kleofas Katowice) 0:3
Michał Gerlecki (PKB Poznań) -  Piotr Gredke (Hetman Białystok) 3:0
Przemysław Pikulik (Sparta Złotów) -  Szymon Kosman (Garda Gierałtowice) W.O.
Grupa B
Kasjusz Życiński (SAKO Gdańsk) - Dawid Hass (Spartan Toruń) II AB
Michał Łoniewski (Kontra Elbląg) - Dariusz Gubala (Wisła Kraków)  I RSC
Marek Matyja (Orzeł Oleśnica) - Marcin Dziadek (Ziętek Team Brzeziny) I RSC
Patryk Rostkowski (Hetman Białystok) - Maciej Szcześniak (RUSHH Kielce) W.O.

91 kg
Nikodem Jeżewski (Bombardier Gdynia) - Adrian Sikora (Gwardia Łódź) 3:0
Przemysław Bartkowiak (PKB Poznań) - Krystian Kawalerski (Olimp Szczecin) 0:3
Bartłomiej Krasuski (Olimp Lublin) - Hubert Iwanow (Fenix Warszawa) 2:1
Michał Cieślak (Broń Radom) - Włodzimierz Letr (PKB Poznań) 3:0

+91 kg
Roger Hryniuk (Cristal Białystok) - Mateusz Wąsala (Bombardier Gdynia) I AB
Łukasz Sipowicz (Olimp Szczecin) - Piotr Filus (Wisła Kraków) 0:3
Marcin Śnitko (Tygrys Elbląg) - Grzegorz Pankau (Boxing Team Chojnice) 3:0
Artur Wichrowski (Spartan Toruń) - Krzysztof Kosela (PACO Lublin) 2:1
W przypadku walk rozstrzygniętych przed czasem lub walkowerów zwycięzca pojedynku na pierwszym miejscu

Komentarze   

#3 Majka 2013-02-02 15:26
oooo ale niefart :sad:
#2 Khan 2013-02-02 09:44
Nie ma sprawiedliwości e na tym świecie :(
#1 BORAT 2013-02-02 09:16
Powodzenia.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line



 









Partnerzy





Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

























 


















OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 503 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO