Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:242
Wczoraj:661
W tygodniu:242
W miesiącu:9813
Ogólnie:4699344

Kto jest online

2
Online

poniedziałek, 15, sierpień 2022 07:36

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

23 marca w Ostrowi Mazowieckiej odbędą się kolejne Debiuty Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. W barwach Klubu Sportowego Paco wystąpi pięć zawodniczek w kategorii bikini fitness i dwóch zawodników w kulturystyce klasycznej.

Alicja Tuduj, Oliwia Zyskowska, Katarzyna Majewska, Agnieszka Alexandra i Marta Ceglarska wystąpią w kategorii bikini. Natomiast Rafał Orczewski i Bartosz Jędrzejczuk w kategorii kulturystyka klasyczna.

Przygotowuje ich Patrycja Kozyra nasza najlepsza fitnesska, która teraz odpoczywa od startów ale zdecydowała się na pomoc innym. Jak daje sobie radę z taką ilością debiutantów?

– Większość z moich podopiecznych szykuje się od wakacji. Dużo osób jest z Wrocławia ale są i osoby dojeżdżające więc umawiam się ze wszystkimi na konsultacje. Spotkania są regularne i w miarę sprawnie wszystko idzie. Musiałam założyć swój notes i muszę zapisywać wszystkie ustalenia więc pochłania mi to trochę więcej czasu – mówi Patrycja.

23 marca wszyscy staną na scenie i zostaną ocenieni przez sędziów. Będzie to podsumowanie nie tylko pracy i wysiłku samych zawodników ale i Patrycji. Jak ocenia ich postępy?

- Większość poczyniła postępy ale są też braki. W końcu to debiutanci, którzy trenują od roku. Podkreślam trenują, nie chodzą na siłownię bo to różnica. Mają mały problem z trzymaniem tak rygorystycznej diety. Sylwetkowo jeśli chodzi o dziewczyny jest w porządku. Są piękne przynajmniej dla mnie, nie wiem jak ocenią to sędziowie. Bikini to kategoria prawie jak w wyborach na miss więc będzie się na nie miło patrzyło. Muszą ćwiczyć też chodzenie i pozowanie. Wbrew pozorom może się to wydawać łatwe ale tak nie jest. Nie można się zgarbić lub nie trzymać głowy w górze. Poza tym wszystko musi być uwydatnione. U chłopaków jest problem z nogami. Mają zbyt szczupłe w porównaniu do reszty ciała ale jest to częste u osób które zaczynają. Wszystko jest kwestią ćwiczeń i tego na ile im zależy, żeby wypaść jak najlepiej – podsumowuje nasza mistrzyni.

 

 

Komentarze   

#4 Kati 2013-02-15 16:58
będzie dobrze :) życzę sukcesów ! :)
#3 BORAT 2013-02-15 15:02
Mam nadzieję, że staną na wysokości zadania i nie przyniosą Pani Patrycji wstydu :-)
#2 Sztanga666 2013-02-15 08:20
Mam nadzieję, że zaprezentują znakomitą formę :) powodzenia!!!
#1 Majka 2013-02-14 19:43
życze samych sukcesów debiutantom, powodzenia ;-)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 576 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO