Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:235
Wczoraj:661
W tygodniu:235
W miesiącu:9806
Ogólnie:4699337

Kto jest online

2
Online

poniedziałek, 15, sierpień 2022 07:25

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora





LUBIKA





Z grona sześciu zawodników z okręgu lubelskiego, którzy w piątek wieczorem w Gdańsku walczyli w ćwierćfinałach drugiego turnieju Grand Prix PZB, będącego kolejną eliminacją do Mistrzostw Polski Seniorów, do półfinałów awansowało trzech: w kategorii 56 kg Michał Smerdel z Gwarka Łęczna oraz w kat. 81 kg Mateusz Gątnicki i + 91 kg Krzysztof Kosela z Paco. Z rywalizacji odpadli: młodszy brat Smerdla, Tomasz oraz reprezentanci Olimpu: Karol Pawlina i Bartłomiej Krasuski.
Wyniki ćwierćfinałów Grand Prix PZB w Gdańsku:

49 kg
Daniel Tarka (Tygrys Elbląg) - Arkadiusz Lubomski (Kontra Elbląg) 0:3

52 kg
Sebastian Bartnik (Czarni Słupsk) - Maciej Józwik (Gwardia Szczytno) 0:3

56 kg
Sylwester Kozłowski (Hetman Białystok) - Marcin Kłosowski (Pomorzanin Toruń) IRSC
Marek Pietruczuk (Victoria Ostrołęka) - Tomasz Smerdel (Gwarek Łęczna) 2:1
Grzegorz Brynda (Kontra Elbląg) - Michał Smerdel (Gwarek Łęczna) 1:2
Daniel Żaboklicki (Legia Warszawa) - Tomasz Resół (Skorpion Szczecin) 3:0

60 kg
Paweł Kujawiński (Copacabana Konin) - Dariusz Rabenda (Tiger Tarnów) 0:3
Dawid Metel (BSB Astoria Bydgoszcz) - Jakub Kras (Tiger Tarnów) 2:1
Damian Wrzesiński (PKB Lechma Poznań) - Tomasz Gryckiewicz (PIRS Olsztyn) 3:0
Radomir Obruśniak (Róża Karlino) - Mateusz Polski (Róża Karlino) WO

64 kg
Kazimierz Łęgowski (Ósemka Chojnice) - Szymon Domoń (Wisła Kraków) 3:0
Mateusz Kostecki (PKB Lechma Poznań) - Marcin Latocha (Róża Karlino) 2:1
Paweł Żarnoch (Victoria Ostrołęka) - Michał Marszal (Boks Fordon Bydgoszcz) 3:0
Tobiasz Pawlikowski (Zagłębie Konin) - Damian Falecki (KSZO Ostrowiec Św.) 0:3

69 kg
Grupa A
Patryk Godlewski (Boxing Team Chojnice) - Piotr Sielawa (Hetman Białystok) 0:3
Tomasz Artyn (Niedźwiadek Przemyśl) - Marcin Gołębiewski (Champion Nowy Dwór) 1:2
Rafał Perczyński (Hetman Białystok) - Paweł Kozielski (Legia Warszawa) IIRSC
Karol Pawlina (Olimp Lublin) - Tomasz Mazur (PKB Lechma Poznań) 0:3

Grupa B
Kacper Kuligowski (Brześć Łokietek Kuj.) - Aleksander Nadolny (SAKO Gdańsk) 3:0
Damian Kiwior (Tiger Tarnów) - Paweł Rumiński (OZB Warszawa) 2:1
Tomasz Kot (RUSHH Kielce) - Maciej Gnoza (Boxing Sokółka) 3:0
Sebastian Kołuda (Copacabana Konin) - Roman Szymański (PKB Poznań) 0:3

75 kg
Grupa A
Adrian Plichta (Bukowina Walcz) - Tomasz Gromadzki (06 Kleofas Katowice) 3:0
Wiktor Perczyński (Hetman Białystok) - Kamil Woronowicz (Boxing Sokółka) 3:0
Daniel Bralewski (Palestra Warszawa) - Tomasz Jabłoński (SAKO Gdańsk) 0:3
Marcin Piejek (Sparta Zlotów) - Rafał Sokołowski (Olimp Szczecin) 3:0
Grupa B
Szymon Brzęk (Sekcja Zero Ełk) - Andrzej Kołtun (KSZO Ostrowiec Św) 3:0
Paweł Michalik (Legia Warszawa) - Paweł Czyżyk (Energetyka Lubin) 2:1
Kamil Gardzielik (PKB Lechma Poznań) - Ireneusz Zakrzewski (Boks Jelenia Góra) 2:1
Michał Kucharczyk (Champion Wołomin) - Damian Smagiel (SAKO Gdańsk) IAB

81 kg
Grupa A
Krzysztof Ogłoza (Bron Radom) - Mateusz Chojnacki (SAKO Gdańsk) IIRSC
Kasjusz Życiński (SAKO Gdańsk) - Szymon Kosman (Garda Gierałtowice) IIRSC
Mateusz Tryc (Fenix Warszawa) - Michał Gerlecki (PKB Lechma Poznań) 0:3
Kamil Cywiński (OZB Warszawa) - Jordan Kuliński (Start Włocławek) 0:3
Grupa B
Piotr Gretke (Hetman Białystok) - Przemysław Pikulik (Sparta Zlotów) 0:3
Dawid Cofała (06 Kleofas Katowice) - Filip Miszczak (SAKO Gdańsk) IIIRSC
Paweł Gerek (Palestra Warszawa) - Mateusz Gątnicki (PACO Lublin) 0:3
Błazej Surowiec (KSZO Ostrowiec Sw.) - Patryk Rostkowski (Hetman Białystok) 2:1

91 kg
Patryk Tołkaczewski (Ring Wolny Torun) - Krzysztof Staszewski (Czarni Słupsk) IIAB
Bartłomiej Krasuski (Olimp Lublin) - Włodzimierz Letr (PKB Poznań) 0:3
Przemysław Bartkowiak (PKB Lechma Poznań) - Krystian Kawalerski (Olimp Szczecin) 0:3
Hubert Iwanow (Fenix Warszawa) - Sebastian Rachut (Zaglebie Konin) WO

+91 kg
Marcin Śnitko (Tygrys Elbląg) - Krzysztof Kosela (PACO Lublin) 0:3
Michał Jabłoński (Wisłok Rzeszów) - Piotr Filus (Wisła Kraków) 0:3
Krzysztof Panka (SAKO Gdańsk) - Mateusz Figiel (Hetman Białystok) 0:3
Lukasz Galiński (Zawisza Bydgoszcz) - Roger Hryniuk (Cristal Białystok) 0:3

W sobotnich półfinałach Mateusz Gątnicki zmierzy się z Błażejem Surowicem z KSZO Ostrowiec Św. Krzysztof Kosela z Piotrem Filusiem z Wisły Kraków, a Michał Smerdel z Danielem Żaboklickim z Legii Warszawa.
Początek  o godzinie 17. Relację na żywo przeprowadzi bokser.org

Komentarze   

#3 Majka 2013-02-16 16:02
nieźle chłopaki ;-) , powodzenia!!!
#2 Adam1 2013-02-16 10:17
Mam nadzieję, że dalej pójdzie im równie lekko.
#1 BORAT 2013-02-16 09:02
Jak znajdę chwilę czasu to chętnie zobaczę relacje na żywo. Liczę na dalsze sukcesy.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line



 









Partnerzy





Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

























 


















OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 558 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO