Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:519
Wczoraj:3550
W tygodniu:7457
W miesiącu:39032
Ogólnie:5086949

Kto jest online

1
Online

środa, 27, wrzesień 2023 03:56

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Paweł Pasiak, trener pięściarskiej kadry Polski po piątkowym meczu towarzyskim w Rzymie z Włoszkami, mimo porażki 4:7 (jedną z czterech zwycięskich walk dla naszej reprezentacji zanotowała Karolina Michalczuk z Paco) nie krył zadowolenia z postawy biało-czerwonych: Dziewczyny mnie nie zawiodły - przyznał dla www.pzb.com.pl
Przegraliśmy wiemy, narzekanie nic tu nie da i nic nie zmieni. Wiele różnych drobiazgów złożyło się na ten wynik. Wiem, że dziewczyny potrzebują wygranych walk. Moim zdaniem z tych pojedynków mogą być zadowolone -  na tyle nas było dziś stać. Można szukać braku świeżości,  szybkości, ale tak jak mówiłem, że ten start był ostatnią jednostką treningową tego zgrupowania a Włochom daliśmy trochę do myślenia - mówi szkoleniowiec.

Zdaniem Pawła Pasiaka wynik mógł być korzystniejszy dla naszej reprezentacji, gdyby nie gospodarskie sędziowanie. - Największą skrzywdzoną z całą odpowiedzialnością za moje słowa jest Beata Koroniecka i Karolina Graczyk. Koroniecka wygrała każdą rundę, Graczyk prowdziła każdą rundę i niepotrzebnie wdała się w szarpaninę ze zdesperowaną Rominą Marendą, która faulowała i trzymała. Sędzia jednak znalazł powód aby zabrać punkty dla Karoliny przez ostrzeżenie nie widząc niesportowego zachowania Włoszki. Pomimo ostrzeżeń, przewaga Graczyk była duża - ocenia selekcjoner.

Komentarze   

#1 tony stark 2013-06-08 15:48
najważniejsze , że trener zadowolony :P

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 283 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO