PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

W meczu piątej kolejki PLFA I lubelscy Tytani przegrali w Krakowie z  Kings 0:28. Stawką sobotniego meczu rozegranego w stolicy Małopolski była druga lokata w tabeli i zachowanie szans na awans do drugiej fazy rozgrywek
O losach spotkania przesądziła pierwsza i kwarta, którą lublinianie przegrali aż 0:20. W drugiej odsłonie żadnemu zespołowi nie udało się zdobyć punktów.
W trzeciej kwarcie King powiększyli swoją przewagę o kolejne osiem oczek. W czwartej znowu był bezbramkowy remis, dający ostatecznie zwycięstwo gospodarzom 28:0.
Kraków Kings - Tytani Lublin 28:0 (20:0, 0:0, 8:0, 0:0)

Kraków Kings - formacja ataku: T. Janczykowski (LT), M. Krytowski (TE), Z. Łodziński (RG), P. Jankowski (RT), D. Bezwierchny (RB), D. Konrad (WR), B. Pazera (LG), K. Kania (FB), P. Kozub (WR), M. Gil (C), M. Dybowicz (QB); formacja obrony: K. Myśliwiec (DT), P. Jarocki (LE), J. Baran (S), D. Łoniewski (ILB), M. Rogowski (CB), P. Żmurda (RE), D. Janda (CB), B. Wójcicki (S), M. Białobrzeski (DT),    D. Konieczny (ROLB), T. Majewski (LOLB); formacja specjalna:  T. Janczykowski (LS), M. Łabuz (KR2), Z. Łodziński (H), D. Konrad (KR1), P. Kozub (P,K), J. Baran (PR1), D. Janda (PR2)
Tytani Lublin - formacja ataku: M. Paprota (WR),   M. Famulski (LG), A. Jakubiec (QB), A. Jędrzejewski (RB), B. Trubaj (TE), Ł. Dmytrak (LT), C. Włodarczyk (C), M. Woć (WR), P. Graczyk (WR), W. Wójcik (RG), S. Barone (RT); formacja obrony: Ł. Rymarz (DT), M. Marzec (RE), T. Melaniuk (ILB), M. Bogusz (S), M. Majewski (CB), M. Kiciński (ILB), K. Frąc (ROLB), M. Czeranowski (DT), N. Jędrzejewski (CB),  A. Szabelski (LE), A. Kojak (LOLB); formacja specjalna: M. Famulski (LS), A. Jakubiec (H), M. Majewski (KR1,PR1), B. Trubaj (K), K. Frąc (PR2), P. Graczyk (KR2), M. Czeranowski (P).