PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Mateusz Gątnicki z Klubu Sportowego Paco zajął piąte miejsce w kategorii do 81 kg w klasyfikacji końcowej Grand Prix PZB. Z pewnością lokata podopiecznego trenera Władysława Maciejewskiego mogła być o wiele wyższa gdyby wystartował we wszystkich zawodach.  A tak za dwa starty (w sumie odbyły się cztery turnieje) nasz pięściarz zgromadził 14 punktów, zaledwie o dwa mniej od trzeciego w klasyfikacji Kasjusza Życińskiego z Sako Gdańsk. Wygrał Piotr Gredke Hetmana Białystok (30 pkt.) przed Mateuszem Trycem z Feniksa Warszawa (21 pkt.)
W kategorii +91 kg drugie miejsce zajął Krzysztof Kosela, który w zawodach w Ostródzie (31.01-3.02 i Gdańsku (14-17.02) występował w barwach Paco, a w Ząbkowicach Śląskich (28.02-3.03) już jako zawodnik Broni Radom.

"Kolos" zgromadził 21 pkt. przegrywając pierwsze miejsce z Rogerem Hryniukiem z Cristalu Białystok o punkt.
W zawodach Grand Prix uczestniczyło aż 258 zawodników,  reprezentujących   83  kluby sportowe z 14 Okręgowych Związków Bokserskich.