W miesiącu:80419
Ogólnie:6013581

5

niedziela, 12, maj 2024 07:30

Lubelscy Tytani w ostatnim meczu pierwszoligowych rozgrywek PLFA I przegrali w sobotę przed własną publicznością z Kraków Kings 21:22. Pierwszą kwartę nasi zawodnicy wygrali 13:0!
Od pierwszego gwizdka lublinianie znakomicie spisywali się w  defensywie. Nasi  dwukrotnie wnieśli piłkę w pole punktowe rywali! Jako pierwszy touchdown zdobył Marcin Grosman po dobrym podaniu rozgrywającego Andrzeja Jakubca. Jeszcze przed końcem pierwszej kwarty krótki bieg Stevena Barone’a ukoronował kolejny udany ciąg zagrań ofensywnych gości.
7:0 przyłożenie Marcina Grosmana po 6-jardowej akcji po podaniu Andrzeja Jakubca (podwyższenie za jeden punkt Bartłomiej Trubaj)
13:0 przyłożenie Stevena Barone po 4-jardowej akcji biegowej