Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:100
Wczoraj:972
W tygodniu:3922
W miesiącu:11880
Ogólnie:4080061

Kto jest online

1
Online

piątek, 14, sierpień 2020 04:06

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 Żaden suplement nie zastąpi dobrze dobranj diety i wykonywanie uczciwego treningu. Nie gwarantują też sukcesu, ale pomagają go osiągnąć. Ważne jest, żeby dobrać wszystko z głową, dlatego warto jest wiedzieć jakie działanie ma dany suplement i dlaczego warto go przyjmować. Przy treningu na masę mięśniową warto mieć ze sobą HMB....

To jeden z najczęściej stosowanych suplementów. Substancja ta wpływa na szybszą regenerację mięśni i przeciwdziała katabolizmowi przy zwiększonym wysiłku fizycznym, co pozwala w krótkim czasie osiągnąć większe przyrosty muskulatury. HMB nie jest substancją szkodliwą, a ludzki organizm dobrze ją przyswaja. Po dwóch miesiącach przyjmowania, zalecane jest zastosowanie 1,5-miesięcznej przerwy, po której można ponownie przyjmować HMB.Znacznie lepsze rezultaty można osiągnąć, stosując HMB razem z kreatyną. Samo HMB nie powoduje też utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej. (LINK DO PRODUKTÓW HMB)

Przy treningu na masę i siłę dobrym wyborem będzie kreatyna. Pozwala ona na osiągnięcie w krótszym czasie zarówno przyrostu masy mięśniowej, jak i siły. Jej obecność w organizmie przyczynia się do uruchomienia wielu reakcji, co w rezultacie prowadzi do zwiększonego gromadzenia wody w komórce (dlatego przy suplementacji kreatyną trzeba dużo pić). Potwierdzono również pozytywny wpływ kreatyny na wzrost siły mięśni i wydolności. To coś dla chudzielców, którzy nie chcą dłużej wyglądać jak wieszaki na ubrania. (LINK DO PRODUKTÓW ZAWIERAJĄCYCH KREATYNĘ)

Czy wiedziałeś, że przy walce z nadwagą dobrze jest brać ...BCAA? To aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach, których ludzki organizm nie jest w stanie sam wytworzyć. Aminokwasy typu BCAA, czyli leucyna, izoleucyna i walina, stanowią ok. 25% składu białek mięśni, Stymulują układ hormonalny, w szczególności wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu, oraz biorą udział w redukcji tkanki tłuszczowej. W dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych zaleca się stosowanie BCAA. (LINK DO PRODUKTÓW ZAWIERAJĄCYCH BCAA)

 

 

Komentarze   

#5 falco 2014-06-21 16:15
dobry artykuł :-)
#4 Khan 2014-06-20 18:08
u Was zawsze dostanę towar najlepszej jakości
#3 Adam1 2014-06-20 17:18
bez suplementów nie da rady na dłuższą metę :sad:
#2 BORAT 2014-06-20 16:45
Ja ma zawsze na składzie trzy podstawowe suple : białko, aminkokwasy i carbo reszte biorę w zależności od potrzeb
#1 Sztanga666 2014-06-20 16:38
Podstawa to aminokwasy i glutamina, do tego węglowodany aby zregenerować organizm oraz odbudować uszkodzenia potreningowe. Dobrze uzupełnić także dietę w odżywki białkowe, gdyż dużo trudniej jest dostarczyć je w odpowiednich ilościach

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 612 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO