Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:667
Wczoraj:878
W tygodniu:4318
W miesiącu:5980
Ogólnie:4074161

Kto jest online

7
Online

piątek, 07, sierpień 2020 14:29

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 Zbliża się lato, sezon na wyjazdy i długo wyczekiwany urlop. Zazwyczaj większość osób robi formę na ten czas, żeby pokazać się na plaży i wzbudzić podziw swoim umięśnionym ciałem. Nic dziwnego, że ten okres robienia rzeźby jest u nas "akcją lato". Później przychodzi już tylko przerwa w treningach.. czy jest dobra? Tak, ale nie na dłuższą metę, dlatego warto jest być w formie nie tylko do lata, ale przez cały rok. Dlaczego? Aktywność fizyczna gwarantuje nie tylko smukłą sylwetkę i wyrzeźbione ciało, ale ma również duży wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Co sie dzieje z naszym ciałem, kiedy regularnie uprawiamy sport?

 

Przede wszystkim poprawia stan zdrowia na różne sposoby, m.in. pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, poprzez spalanie tkanki tłuszczowej oraz zmniejszenie apetytu. Aktywność fizyczna przyspiesza tempo przemiany materii (nawet o 10% w ciągu 48 godzin od zakończenia treningu)

. Uprawiając sport, usprawnia się funkcjonowanie układu krwionośnego, zwiększa się objętość płuc przez co krew szybciej krąży, stabilizuje się ciśnienie krwi, a substancje odżywcze i tlen duzo szybciej docierają do komórek ciała. Sport wpływa też na wygląd skóry! - jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona, wygląda więc młodziej i bardziej promiennie. Aktywność fizyczna wzmacnia mięśnie, stawy, poprawia ich elastyczność, zapobiega demineralizacji kości, wpływa na gospodarkę hormonalną i enzymatyczną. Wakacje są od tego, żeby cieszyć się efektami i pozwolić sobie na więcej, ale musimy pamiętać że dodatkowe kalorie "nabywane" w trakcie przyjęć, wyjazdów, grilla, ogniska itp. musimy spalić by nie stracić efektu nad którym tak długo i intensywnie pracowaliśmy!

Przerywając regularne ćwiczenia wracamy do punktu wyjścia - cały rok chudniemy lub treniujemy ciężko dla osiągnięcia super sylwetki, w trakcie lata przybywamy na wadze i znowu cały rok chudniemy lub nabieramy mięśni. Tym samym pozwalamy naszemu organizmowi na "rozleniwianie się" i po lecie na pewno włożycie więcej wysiłku dla osiągnięcia znowu wymarzonego efektu. Z użyciem maszyn treningowych jesteście w stanie wykonać w Klubie ponad 95% ćwiczeń, których nie wykonalibyście na zewnątrz (nie do zastąpienia są maszyny, zajęcia grupowe, sprzęt)

Przychodzenie do Paco nawet dwa razy w tygodniu dobrze wpłynie na waszą formę. Jeśli decydujecie ię na przerwę, liczymy na Was szybki powrót i bądźcie pewni, że będziemy tęsknić i na pewno ciepło Was przywitamy! :) Jednak najlepszym wyjściem jest regularność w teningach :) A dlaczego akurat u nas? Tego Wam nie powiemy, za to jeśli zapytacie naszych stałych klientów - na pewno udzielą Wam konkretnej odpowiedzi!

Komentarze   

#5 escobar 2014-06-25 16:01
szczera prawda !!!!
+1 #4 Sztanga666 2014-06-25 08:36
Szczera prawda w wakacje lepiej się ćwiczy bo nie ma dzikich tłumów :) poza tym gorzej wrócić do treningów jak się zrobi przerwę :)
#3 Khan 2014-06-24 18:53
Oj to prawda atmosferę macie niepowtarzalną
#2 Adam1 2014-06-24 18:48
Lubię ćwiczyć w wakacje bo już nie ma takich dzikich tłumów
+1 #1 BORAT 2014-06-24 18:43
Jak to czemu Kasiu ???? A gdzie nam będzie lepiej niż w klubie na Zana lub na Kiepury :lol:

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 974 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO