W miesiącu:117543
Ogólnie:5853341

3

piątek, 19, kwiecień 2024 04:02

Tomek Falczyński, trener i kierownik sekcji pięściarskiej Paco, a także Kerman Borchashvili, nasz młody zawodnik, uczeń klasy bokserskiej w VII LO pokonali w niezielę Dychę do Maratonu – pierwszy z czterech biegów na dystansie 10 kilometrów, będących preludium przed przyszłoroczny III Maratonem Lubelskim, zaplanowanym na 10 maja.
Trasę nad Zalewem Zemborzyckim Tomek przebiegł w 39 minut i 55 sekund zajmując w gronie ponad 900 biegaczy 52. miejsce!
16-letni Kemran z czasem 45:36 był 184. w klasyfikacji generalnej, a 178. wśród mężczyzn.
Bieg wygrał Artur Kern z Perfect Runner Team Lublin - 32:09. Ósme miejsce (35:19) zajął Maciej Falczyński, starszy o trzy lata brat Tomka!

Wśród startujących byli także pięściarze Berej Boxing Lublin, Rafał Rzeźnik i Alan Hamzić. Pierwszy zajął 91. miejsce (42:13), drugi był 221. (46:24).