Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:455
Wczoraj:806
W tygodniu:1261
W miesiącu:21154
Ogólnie:4665530

Kto jest online

1
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 13:54

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Siedem medali: trzy złote, dwa srebrne i dwa brązowe w rozgrywanych w Kielcach 39. Mitrzostwach Polski w Kulturystyce i Fitness zdobyli reprezentanci KS Paco. Lubelski klub w klasyfikacji punktowej mistrzostw uplasował się na trzecim miejscu wśród 31 startujących w kulturystyce i na czwartym na 30 klubów, których reprezentanci rywalizowali w fitness.

- Jestem dumny z zawodniczek i zawodników naszego klubu. Pokazali świetną formę - mówi Andrzej Stachura, prezes Klubu Sportowego Paco. - Podczas tegorocznych mistrzostw Polski w Kielcach zgłosiła się rekordowa liczba zawodników. Co warte podkreślenia, z roku na rok wzrasta także poziom zawodów - zaznacza sternik lubelskiego klubu.

 

W kulturystyce w barwach Paco walczyło 19 zawodników. Najlepiej spisał się Marcin Myśliwiecki, któy po raz kolejny sięgnął po złoto w kategorii do 70 kg. Łukasz Marcinkowski w kat. do 90 kg wywalczył srebro, podobnie jak Dominik Hałas do 100 kg. - Dominik w pełni zasłużył na ten medal. Zaprezentował też bardzo dobry układ dowolny. Mam nadzieję, że za rok zwiększy masę mięśniową, wystąpi w wyższej kategorii i zdobędzie złoty krążek - ocenia prezes Stachura.

Trzecie miejsce w kategorii do 95 kg zajął Jakub Potocki, najbardziej doświadczony kulturysta w lubelskiej ekipie. Podobnie jak były mistrz Europy, na trzecim stopniu podium uplasował się w kategorii powyżej 100 kg Patryk Szostak. - Trzeci. Czy zadowolony? Było ciężko i nerwowo, ale jest medal - przyznaje podopieczny trenera Krzysztofa Stolarczyka, mistrz Polski sprzed dwóch lat.

W fitness spośród 22 zawodniczek i zawodników Paco najlepszą formę zaprezentowały Anna Bernady i Magdalena Kaleta. Obie stanęły na najwyższym podium!

Anna Bernady sięgnęła po złoto w fitness sylwetkowym kobiet do 163 cm, pozostawiając w pobitym polu aż 10 rywalek, wśród których były wielokrotne medalistki mistrzostw Polski.

- Mino iż tydzień przed zawodami dopadły mnie problemy zdrowotne, wysoka temperatura, kiepskie samopoczucie, to jednak udało mi się utrzymać formę i pojechać na zawody. Marzyłam o miejscu w finale, a zostałam mistrzynią. Jestem bardzo szczęśliwa - mówi "Nowemu Tygodniowi" zawodniczka, która zakwalifikowała się do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w Kulturystyce i Fitness, które od 12 do 17 maja odbędą się w hiszpańskiej miejscowości Santa Susanna.

Magdalena Kaleta wygrała rywalizację w bikini fitness do 166 cm.

- Cieszę się, że kulturystyka się rozwija. Chcemy propagować ten sport, dlatego robimy relacje z zawodów, które można obejrzeć na naszej stronie paco.pl - kończy Andrzej Stachura, sternik lubelskigo klubu.

Nasi medaliści:

ZŁOCI

Anna Bernady - fitness sylwetkowe do 163 cm

Magdalena Kaleta - bikini fitness do 166 cm

Marcin Myśliwiecki - kulturystyka do 70 kg

SREBRNI

Łukasz Marcinkowski - kulturystyka do 90 kg

Dominik Hałas - kulturystyka do 100 kg

BRĄZOWI

Jakub Potocki - kulturystyka do 95 kg

Patryk Szostak - kulturystyka +100 kg

Komentarze   

#5 brat józef 2015-04-30 16:15
Paco zawsze jest w czołówce
#4 twarda piącha 2015-04-28 18:34
potęga
#3 Khan 2015-04-27 18:47
to były udane zawody oby w przyszłym roku było jeszcze lepiej
#2 Adam1 2015-04-27 18:46
wielkie brawa dla zwycięzców
#1 BORAT 2015-04-27 18:25
brąz dla Paco :)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 553 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO