W miesiącu:185420
Ogólnie:5921218

3

poniedziałek, 29, kwiecień 2024 05:20

W miniony weekend odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Wśród licznej grupy zawodników zaprezentowało się 12 osób z naszego klubu: Konrad Szufliński-Kowalski, Artur Gałęzowski, Krystian Drąg, Maciej Kiraga, Mateusz Guzik, Wioletta Malinowska, Piotr Zieliński, Arkadiusz Misiak, Bogdan Chabros, Robert Król, Wiesław Cisowski i Zbigniew Ciszewski

W kategorii juniorzy fitness plażowe wszechkategoria wystąpiła liczna grupa startujących. Konrad Szufliński-Kowalski, zawodnik Paco Lublin uplasował się na 7. miejscu. W kategorii juniorzy w kulturystyce klasycznej wszechkategoria, Artur Gałęzowski nie miał sobie równych i wygrał ją zajmując 1. miejsce! W tej samej kategorii wystąpił tez Krystian Drąg, ale niestety nie wszedł do finału.

Maciej Kiraga i Mateusz Guzik wystąpili w kategorii juniorzy kulturyści powyżej 75kg. Kiraga zajął 3. miejsce, natomiast Mateusz uplasował się na 14. miejscu. Wioletta Malinowska, zaprezentowała się w kategorii weteranki bikini fitness wszechkategoria. Tam, na 13 zawodniczek zajęła 5. miejsce. W weteranach fitness plażowe na trzech startujących, Piotr Zieliński zajął drugie miejsce. Z kolei w kategorii weterani kulturyści do 80kg, 40-49 lat, wystartowało aż trzech naszych zawodników: Arkadiusz Misiak, Bogdan Chabros i Robert Król. Arek zajął 2. miejsce, zaraz za nim na 3. miejscu znalazł się Bogdan Chabros, natomiast Robert Król uplasował się na 4. miejscu.

Równie świetnie wypadł Wiesław Cisowski. Zajął on 2. miejsce w kategorii weterani powyżej 80kg, 40-49 lat. Nasz kolejny reprezentant zajął 1. miejsce podium! Mowa tutaj o Zbigniewie Ciszewskim, który wystartował w kategorii weterani kulturyści wszechwag, 50-59lat! W kategorii open, Ciszewski zajął 2. miejsce!

Wszystkim naszym zawodnikom składamy serdeczne gratulacje i mamy nadzieję, że zobaczymy Was jeszcze podczas zbliżającego się wielkimi krokami Pucharu Polski, który odbędzie się 17 i 18 października w Mrozach koło Mińska Mazowieckiego!