W miesiącu:31660
Ogólnie:5964822

3

niedziela, 05, maj 2024 10:58

Mateusz Gątnicki z Klubu Sportowego Paco wygrał zawody pięściarskiej Grand Pix Polskiego Związku Bokserskiego w kategorii 81 kg rozgrywane od piątku do niedzieli w Wałczu. Podopieczny trenera Władysława Maciejewskiego pokonał w finale 5:0 Przemysława Śmigla z PIRS Olsztyn.
Dwaj pozostali reprezentanci okręgu lubelskiego przegrali finałowe walki -  Krzysztof Kosela z Paco w kategorii + 91 kg uległ 0:5 Marcinowi Śnitko z PKB Poznań, a Michał Smerdel z Gwarka Łęczna w kategorii 56 kg musiał uznać wyższość młodzieżowego mistrza Polski Mariusza Burzyńskiego. - Werdykt walki Michała zakrywa na kpinę. Nasz zawodnik był zdecydowanie  lepszy - relacjonuje Andrzej Kogut, kierownik łęczyńskiego Gwarka.

Odwiedza nas 486 gości oraz 0 użytkowników.