W miesiącu:187978
Ogólnie:5923776

5

poniedziałek, 29, kwiecień 2024 14:49

W miniony weekend w Grodzie Hetmana odbył się XVII Memoriał Bokserski im. Jerzego Suchodoła organizowany przez Autonomiczną Sekcję Bokserską KS „Hetman”. W zmaganiach uczestniczyli zawodnicy Klubu Paco:  Kamil Wieczorek (56kg), Wojciech Zaprawa (81kg) i Ernest Mroczek (52kg). Podopieczni trenera Władysława Maciejewskiego i Karoliny Michalczuk zaprezentowali się bardzo dobrze! Wojciech Zaprawa startujący w kategorii 81kg wygrał swój finałowy pojedynek przed czasem z reprezentantem Białorusi, natomiast Ernest Mroczek w kategorii 52kg wygrał dwa pojedynki: jeden z zawodnikiem z Białorusi, drugi z Ukrainy. Warto podkreślić, że Ernest został okrzyknięty najlepszym technikiem turnieju!

Trzeci pięściarz Paco, Kamil Wieczorek niestety musiał uznać wyższość swojego bardziej doświadczonego zawodnika z Ukrainy. Wszystkim zawodnikom należą się słowa pochwały! Życzymy dalszych sukcesów!