Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:614
Wczoraj:711
W tygodniu:3619
W miesiącu:28717
Ogólnie:3552148

Kto jest online

6
Online

czwartek, 25, kwiecień 2019 23:13

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

 Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów SYLWETKA we współpracy z Klubem Sportowym PACO mają przyjemność zaprosić Państwa na DUO Szkolenie, przebiegające równolegle z zakresu Kulturystyki i Fitness. Szkolenie będzie V modułowe, będzie dotyczyć wyszkolenia Trenerów i Instruktorów w specjalności Kulturystyka i Fitness. 

W szkoleniu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie. Osoby które chcą ubiegać się o legitymację, muszą mieć udokumentowany przynajmniej 4 letni staż treningowy, lub tytuł Instruktora lub Trenera. Każdy uczestnik będący absolwentem szkoleń Stowarzyszenia "SYLWETKA" po zdaniu egzaminu końcowego, otrzyma legitymację Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness "SYLWETKA" z tytułem „TRENERA SYLWETKI w Kulturystyce lub TRENERA SYLWETKI Fitness”. Pozostali otrzymają tytuł "INSTRUKTORA w zakresie Kulturystyki lub Fitness"

Celem Szkolenia jest dostarczenie wiedzy przydatnej każdemu trenerowi pracującemu z zawodnikami sportów sylwetkowych jak i klientami indywidualnymi. Praca dydaktyczna, wychowawcza i informacyjna w kadrze trenerskiej każdego klubu jest nieodzowną formą która pozwala na samodzielne komponowanie, prowadzenie i planowanie treningów. Opanowanie doboru ćwiczeń pozwalających zmienić sylwetkę danego człowiek specjalnie dla niego oraz nauczyć się indywidualnego podejścia w kwestiach nie tylko treningowych ale również żywieniowych i suplementacyjnych. Wykształcenie u uczestników szkolenia rozumienia treningu, podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych, samokształcenia się, oraz hasło który towarzyszy szkoleniom Stowarzyszenia "Sylwetka" „TRENUJ Z ROZUMEM ”

 

FITNESS

KULTURYSTYKA

Główną prowadzącą Szkolenie będzie Małgorzata Krawczyk – Płaza.
Nauczyciel akademicki, trenerka, zawodniczka Fitness, wykładowca Sylwetki.
Wraz z innymi wykładowcami Sylwetki będzie uczyć przyszłych Trenerów lub Instruktorów FITNESS jak przeprowadzać zajęcia z Fitness, nie tylko zwracając na muzykę, choreografię, bity i tempo, ale również by zmieniać ciało ludzkie podczas tych zajęć.

Będzie dbać, by kompleksowo przygotować Trenerów i Instruktorów Fitness do pracy zawodowej.

Pokaże nowoczesne formy przeprowadzania zajęć, nauczy jak spełniać się w zawodzie Trenera Fitness.

Współpracownikami podczas prowadzenia zajęć będą:
Joanna Wodecka, wykładowczyni Sylwetki, zawodniczka, medalistka Mistrzostw Polski.
Margaretta Białas, wykładowczyni Sylwetki specjalizująca się w wielu formach Fitness

Głównym prowadzącym będzie Leszek Michalski.

Prezes Stowarzyszenia Sylwetka, Autor wielu książek poświęconych Kulturystyce, w tym MUSCLE IQ – TRENUJ Z ROZUMEM, były wieloletni Trener kadry narodowej juniorów Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Wraz z innymi wykładowcami Sylwetki będzie przekazywał wiedzę dotyczącą najnowocześniejszych metod treningowych w Kulturystyce. Zagadnienia z Reżimów Treningowych, MIQ, BLS oraz najnowszej wiedzy treningu w ćwiczeniach Niezależnych – Niesymetrycznych w łańcuchach biomechanicznych będą podstawą szkolenia Trenerów w Kulturystyce.
Trener wielu Mistrzów w Kulturystyce.

Współpracownikami podczas prowadzenia zajęć będą:

Paweł Drzewiecki, zawodnik w Kulturystyce, wykładowca Sylwetki specjalizujący się w biomechanice.
Krzysztof Skryplonek, zawodnik w Kulturystyce, wielokrotny medalista Mistrzostw Europy i zwycięzca międzynarodowych zawodów kulturystycznych, Trener i wykładowca Sylwetki.
Wojciech Pieczaba, Zawodnik klasy międzynarodowej w Kulturystyce, Wykładowca Sylwetki. Trener z wyjątkowym talentem.

 

 

 

ZAŁOŻENIA PROGRAMOWE

Program poszczególnych zjazdów został tak zaplanowany, by trenerzy i instruktorzy w klubach mogli holistycznie zajmować się swoimi podopiecznymi.

Pierwszy moduł będzie poświęcony następującym zagadnieniom: Podstawy budowy ciała człowieka, Anatomia funkcjonalna, Energetyka wysiłku fizycznego. Rodzaje szlaków energetycznych, Anabolizm, katabolizm i inne pojęcia warunkujące efektywność treningu, Podstawy biomechaniki –siła w ujęciu biomechanicznym, systematyka ruchów, łańcuchy kinematyczne, dźwignie biomechaniczne, Budowa i funkcjonalność mięśni szkieletowych, Podstawy żywienia w sporcie, Podstawy psychologii społecznej i sportowej

Drugi moduł to: Wysiłek tlenowy i beztlenowy oraz ich fizjologiczne uwarunkowania, Fizjologia skurczu mięśniowego. Rodzaje włókien mięśniowych i ich wpływ na możliwości wysiłkowe u danego sportowca, Okno anabolicznych możliwości: gospodarka hormonalna, Budowa i charakterystyka czynnościowa układu ruchu człowieka biernego i czynnego (kości, stawy, mięśnie), Budowa i funkcjonalność mięśni szkieletowych, Łańcuchy kinematyczne- rodzaje i charakterystyka pracy, Skuteczna suplementacja, w kontekście celu treningu, Typy osobowości i ich wpływ na sposób rozumowania sportowca oraz komunikacje na linii trener-zawodnik

Trzeci moduł przybliży następujące tematy: Somatyczne typy budowy ciała i ich znaczenia dla planowania treningu, Dźwignie biomechaniczne, Budowa i funkcjonalność mięśni szkieletowych, Metody treningowe i działania na mięśniach, Żywienie okołotreningowe, Charakterystyka poszczególnych dyscyplin w sportach sylwetkowych i zasady oceniania, Podstawowe mechanizmy motywacyjne i ich wykorzystanie w sporcie

Czwarty moduł będzie pierwszym na którym część zajęć teoretycznych będzie odbywać się z podziałem na grupy specjalistyczne: Periodyzacja bodźców w makrocyklu treningowym zawodnika w kulturystyce (grupa kulturystyka). Kształtowanie cech motorycznych niezbędnych w fitness (grupa fitness), Dobór składników pokarmowych i ich proporcji w zależności od somatotypu i celu treningu, Biomechanika pracy taśm mięśniowych, Sport i aktywność fizyczna, a funkcjonowanie emocjonalne, zaburzenia funkcjonowania psychicznego w sporcie. To tematy przewidziane na czwarty moduł

Piąty moduł zakończy się egzaminem, który będzie obejmował tematy wszystkich 5 zjazdów. Również te poruszone na ostatnim: Periodyzacja bodźców w makrocyklu treningowym zawodnika w kulturystyce(grupa kulturystyka), Żywienie i gospodarka wodna w okresie Bezpośredniego Przygotowania Startowego, Pozy obowiązkowe w kulturystyce i fitness, Okres po startowy. Roztrenowanie czy odbudowa?, Koordynacja ruchowa – metody i środki jej kształtowania u przyszłych zawodników i zawodniczek fitness (grupa fitness). Odbędą się również zawody Muscle Fit System

KWALIFIKACJE

Uczestnicy szkolenia nabędą umiejętności z zakresu etapowości postępowania żywieniowego i treningowego pozwalające przygotować sylwetkę swoją, klientów, w tym także zawodników.

Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują Certyfikat Stowarzyszenia Sylwetka. Uczestnicy przynajmniej 4 szkoleń (usprawiedliwiona jest tylko nieobecność na jednym z 5 modułów) mają prawo przystąpić do Egzaminu Końcowego, którego pozytywne zadanie uprawnia do odbioru Legitymacji Instruktora lub Trenera Sylwetki w wybranej specjalności (kulturystyka lub fitness) Wydanej przez Polskie Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce i Fitness "SYLWETKA"

Na pierwszym module Wszyscy uczestnicy otrzymają książkę MUSCLE IQ – Trenuj z Rozumem, będącą podręcznikiem wiodącym szkolenie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE
CHCESZ UZYSKAĆ NOWY ZAWÓD TO TYLKO Z SYLWETKĄ !!!

ZASADY UCZESTNICTWA i ZAPISY. CENA 1 MODUŁU TO 330 zł.


Warunkiem uczestnictwa  w szkoleniu jest:
1. wysłanie mailowego zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:  do 30 kwietnia 2016
2. przelanie kwoty 100 zł* (reszta płatności na miejscu) do 30 kwietnia 2016 z dopiskiem:
„Imię nazwisko – PACO – kulturystyka, lub fitness ”  na konto: 21 1030 0019 0109 8518 0186 6415 (właściciel konta: Leszek Michalski)

Wszelkich informacji o szkoleniu udziela


- Leszek Michalski - 501 745 518
- Małgorzata Krawczyk – Płaza – 668 178 351
- Paweł Drzewiecki – 883 683 083


Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Komentarze   

#4 El Pacerro 2016-04-15 19:27
ja już swoją stówke wpłaciłem
#3 Adam1 2016-04-13 15:29
świetna wiadomość warta rozważenia
#2 BORAT 2016-04-13 15:26
a wczoraj mnie kumpel pytał gdzie się udać aby zdobyć potrzebne kwalifikacje ?????
#1 małolat 2016-04-13 13:38
ciekawa propozycja

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 121 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO