W miesiącu:186650
Ogólnie:5922448

4

poniedziałek, 29, kwiecień 2024 09:35

W miniony weekend w Warszawie było niemało emocji! W sobotę i niedzielę odbyły się MP Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Po obejrzanych zdjęciach, bo niestety nasza ekipa nie mogła być obecna, widać było bardzo dobry poziom zawodów, chociaż były też przypadki osób, które nie wiem dlaczego zamiast być jako obserwatorzy zawodów - wystąpili na scenie...:) Z naszego klubu Paco Lublin wystąpiło aż 19 reprezentantów. Bardzo nas cieszy fakt, że coraz więcej osób chce startować właśnie w naszych barwach. Jesteśmy z Was dumni niezależnie od miejsca, które zajęliście, bo wiemy jak wiele pracy włożyliście w przygotowania.

W kategorii weteranki fitness sylwetkowego wszechkategoria (powyżej 35lat) wystąpiło na scenie 13 zawodniczek w tym 4 reprezentujące barwy Paco. Ewa Sasiela zajęła ostatecznie 11 miejsce, Anna Angelloni-Wójcik 8., Katarzyna Szczepuch 7. pozycję i Luiza Szarecka, która zajęła 4. miejsce. Wspomnę tutaj o naszym Precelku, bo widziałam jak wyglądały jej przygotowania i jak wiele trudu i wysiłku w to włożyła... ja bym osobiście nie dała rady przy tym jakie perypetie miała Luiza. Jestem z niej bardzo dumna i jest dla mnie świetnym przykładem tego, że nie można się poddawać w dążeniu do celu. Na duże brawa zasługuje też Kuba Wierzbicki, który bardzo dużo pomagał Luizie w przygotowaniach jak i dla Kasi Matelli, która również pomagała naszej zawodniczce w przygotowaniach jeśli chodzi o dietę. Za kilka dni będziecie mogli zobaczyć nagranie z treningu Luizy, która przygotowuje się do Pucharu Polski, który z kolei odbędzie się już w ten weekend :)

W kategorii juniorzy w fitness plażowym powyżej 178cm (16-23 lat) stanęło na scenie 2 zawodników Paco Lublin. W ostatecznym wyniku Jakub Cienkus zajął 7. miejsce, natomiast Lotariusz Hryniewicz 22. miejsce na 28 startujących zawodników.

Grzegorz Mysłek i Przemysław Krzemiński wystąpili z kolei w kategorii juniorzy kulturyści do 75kg (19-23 lat). Grzesiek zajął 6. pozycję, a Przemek 12. miejsce na 16 startujących zawodników. W podobnej kategorii ale już powyżej 75kg wystąpili Kamil Banaś (8.miejsce), Maksymilian Garst (16.miejsce) i Przemysław Tuzimek (17. miejsce). W kategorii Weterani kulturyści wszechwag (40-49lat) wystąpiło 8 zawodników. Bogdan Chabros reprezentujący barwy Paco Lublin uplasował się na 6. pozycji.

Sporo zawodników, bo aż 21 wystąpiło w kategorii juniorzy  kulturystyce klasycznej powyżej 178cm (16-23lat). Mateusz Gostyński zajął 12. miejsce. W tej samej kategorii wystąpił tez Bartosz Budzyński, który z roku na rok robi ogromne postępy w wyglądzie swojej sylwetki. Odrabia prace domowe co z resztą widać też na zawodach i tym razem nie było inaczej, bo Bartek stanął na podium zajmując 2. miejsce! Gratulujemy!

Niestety nie powiodło się naszej zawodniczce Martynie Roeske, która zajęła ostatnie miejsce w kategorii juniorki bikini fitness do 163cm (16-23)lat. Wierzymy, że następnym razem będzie lepiej :)

W kategorii weterani w fitness plażowym wszechkategoria (powyżej 40lat) 3/4 zawodników reprezentowało klub Paco Lublin :) Czwarte, ostatnie miejsce zajął Robert Król, drugie - Adam Chrząszcz, natomiast złoty medal otrzymał Piotr Zieliński, który próbował swoich sił już w różnych kategoriach, ale chyba w tej prezentuje się najlepiej :)

W klasyfikacji drużynowej nasz klub Paco Lublin zajął 6. miejsce (na 30 klubów).  Komunikat końcowy z zawodów znajdziecie TUTAJ :)

Gratulujemy wszystkim naszym reprezentantom i życzymy dalszych sukcesów :)

Ale to nie koniec emocji :) Już w najbliższy weekend w Mińsku Mazowieckim odbędzie się Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness na który serdecznie wszystkich zapraszamy! Nasza ekipa też tam będzie więc widzimy się już niedługo!