Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:357
Wczoraj:3550
W tygodniu:7295
W miesiącu:38870
Ogólnie:5086787

Kto jest online

1
Online

środa, 27, wrzesień 2023 02:39

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Do najbliższego piątku w serwisie aukcyjnym allegro.pl można wylicytować rękawice, koszulkę, czapeczkę, zdjęcie oraz identyfikator i brelok z autografami naszego pięściarskiego mistrza, Tomka Adamka. - Wszystkich bardzo serdecznie zapraszam do licytacji. Dochód przekażemy afrykańskim dzieciom - mówi Hubert Górski z lubelskiej Fundacji

na Rzecz Pomocy Afryce i Krajom Potrzebującym "Benu"

 

 

Przedmioty, które zostały wystawione na aukcji trafiły do fundacji dzięki ogromnemu zaangażowaniu Kingi Pawlak.

 

- Chęć niesienia pomocy innym już od dzieciństwa i niesamowita determinacja, pozwoliły Kindze zorganizować z pomocą koleżanki koncert dobroczynny w Piszu: Młodzież dzieciom "Pożegnaj wakacje - darem serca", w którym udział wzięły takie gwiazdy jak: Tomasz Adamek, Gabriel Fleszar i Kaja Paschalska.

Z tej imprezy - podczas niej dzięki dobremu sercu i wielkiemu uporowi rodzina Lutkiewiczów, po stracie jedynego żywiciela rodziny, ich matki, nie tylko zaczęła żyć w godziwych warunkach, ale też odzyskała wiarę w lepsze jutro - pochodzą przedmioty z własnoręcznym podpisem Tomasza Adamka, obecnie licytowane - mówi Hubert Górski.

 

 

Pod adresem inetrenetowym: http://allegro.pl/my_page.php?uid=19466096 można do najbliższego piątku licytować aż osiem gadżetów z autografami naszego mistrza!

 

Fundacja Na Rzecz Pomocy Afryce i Krajom Potrzebującym " Benu " została powołana do życia w 2009 roku. W lutym 2010 uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego. Jest młodą organizacją, ale opartą na kilkuletnich doświadczeniach, zdobytych przez jej założycieli w krajach rozwijających się, w tym przede wszystkim na kontynencie afrykańskim. Obecnie prowadzi dwa projekty: "Dzieci z Bobo" i " Centrum Edukacyjne - Nowa Arka". Cały dochód z aukcji zostanie równo podzielony między tych dwóch beneficjentów.
Strona Fundacji:
www.benufundacja.org

 


Krzysztof Basiński

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 418 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO