Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:0
Wczoraj:402
W tygodniu:0
W miesiącu:855
Ogólnie:4755318

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 03, październik 2022 00:04

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Z problemem wystających brzuchów zmagają się kobiety i mężczyźni. Czasami zawiodła genetyka, ale najczęściej zawodzimy my sami przez nieodpowiednie odżywianie się, brak ruchu czy siedzący tryb życia.  Fałdy na brzuchu, odkładanie się tkanki tłuszczowej jest nielada udręką. Ładnie zarysowane mięśnie to nie tylko wygląd estetyczny, ale też lepsze samopoczucie. Oprócz tego, łatwiej jest utrzymać wyprostowaną sylwetkę przez to, że będą wzmocnione.Wiadomo, że każdy chce uzyskać jak najlepsze efekty w najkrótszym czasie. Nie zawsze prowadzi to do wyznaczonego celu. - Klienci w klubie są przekonani, że muszą intenstywnie ćwiczyć mięśnie brzucha. Niekiedy robią to codziennie na siłowni a oprócz tego w domu, co może prowadzić do przetrenowania - przestrzega Sebastian Nogal.

Podstawowe rady napewno przydadzą się pozbyć natrętnej oponki. - Napewno musimy pamiętać o prawidłowym ułożeniu ciała i wykonywaniu krótkich spięć mięśni bez zamaszystych ruchów. Trzeba też powiadomić trenera o problemach z kręgosłupem, ponieważ niektóre ćwiczenia mogą za bardzo go obciążać. Przy pełnej mobilizacji, nie oszukiwaniu samego siebie, zbilansowanej diecie i regularnych treningach możemy już po dwóch miesiącach zobaczyć efekty swojej pracy. Zależy to oczywiście od predyspozycji każdej osoby ale napewno będzie motywacją do dalszych działań aż do uzyskania pożądanych efektów - radzi trener klubu sportowego Paco.


Ważne jest odpowiednie dobranie ćwiczeń. Każdy ma inne możliwości, dlatego trening powinien być układany indywidualnie przez trenera. - Takim złotym środkiem jest trening po dwa, trzy ćwiczenia na mięśnie proste, dolne i skośne brzucha, trzy razy w tygodniu po trzy serie. Podczas treningów dobrze jest zmieniać ćwiczenia, żeby mięśnie nie przyzwyczajały się do tego samego ruchu.Możliwości ich wykonywania na siłowni jest dużo. Unoszenie nóg na drążku, skłony na ławeczce prostej lub skośnej czy skłony tułowia z linką na wyciągu to tylko niektóre propozycje . Można je mnożyć i urozmaicać. Liczba powtórzeń powinna być nie większa niż dwadzieścia. Wydaje się, że to niewiele ale przy odpowiednim tempie wykonywania, ćwiczenia będą efektywniejsze. Przed każdym treningiem konieczna jest oczywiście rozgrzewka - opisuje Sebastian.


Wszystkie czynniki, głównie nasza determinacja połączona z dietą i treningami to droga, która prowadzi do zgrabnego brzucha, dobrej kondycji fizycznej i lepszego samopoczucia.


Katarzyna Drwal

 

 

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 288 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO