Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:64
Wczoraj:1108
W tygodniu:3606
W miesiącu:27755
Ogólnie:3159045

Kto jest online

3
Online

czwartek, 24, maj 2018 00:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Kiedy nasz trening jest intensywny, trzeba pamiętać o tym, że rośnie nasze zapotrzebowanie na makro i mikroskładniki odżywcze.

Przyspieszony metabolizm gwarantuje efektywniejsze wykorzystanie składników odżywczych jakie spożywamy.

Oczywiście podstawą jest zbilansowana dieta. Musi ona być dobrana do naszych predyspozycji, stanu zdrowia i naszego celu. Kolejnym krokiem jest wspomaganie przez odżywki i suplementy. 

 

Jakie są zalety ich stosowania? 

Prosty sposób przygotowania do spożycia, kiedy np. nie mamy możliwości przygotowania ani zakupu gotowego posiłku, na spokojnie możemy sięgnąć po odżywkę i rozrobić je z wodą. Zajmuje to mało miejsca i oszczędza sporo czasu. Często własnie tak wygląda suplementacja białkiem czy węglowodanami. 

Różnorodność proporcji, składu, funkcjonalność i możliwość zastosowania praktycznie w każdym rodzaju diety, bez względu na to czy budujesz masę mięśniową czy redukujesz. Jeśli odpowiednio dobierzesz odżywki pod kątem składu, Twoja dieta okaże się jeszcze bardziej skuteczna. Bogactwo smaków sprawia, że odżywki będą przez nas chętniej przyjmowane i nie będą nas "odrzucać". 

Na początku określ swój cel treningowy i dietę jaką stosujesz. Oblicz swoje zapotrzebowanie na białka, węgle i tłuszcze i kaloryczność, zastanów się które posiłki przysporzą Ci największy kłopot w organizacji. Kiedy już zorientujesz się w słabych punktach swojego dnia zaplanuj na te momenty spożywanie odżywki. Działaj zachowując przy tym zdrowy rozsądek. Zastanów się jaką sumę chcesz przeznaczyć na suplementy i ostatnim krokiem jest ich zakup. 

 

Zastosowanie odżywek w diecie jest bardzo korzystne i wywiera pozytywny wpływ na organizm i jest zauważalny nawet przez lekarzy. Coraz więcej osób sięga po suplementy, co potwierdza ich skuteczność w praktyce. Na przestrzeni lat można zaobserwować wzrastającą popularność tego typu preparatów wśród ludzi dla których sport to hobby lub sposób na spędzenie wolnego czasu :) 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 457 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO