Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: szukam porady

szukam porady 12 lata 1 miesiąc temu #174

  • mama85
  • mama85 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy Forumowicz
  • Posty: 47
  • Oklaski: 0
Serdecznie wszystkich witam,bardzo sie cieszę że jest takie miejsce gdzie moge zasiegnąć porady.
5 lat temu urodziłam synka, mimo wielu radości które ten fakt mi wniósł, straciłam całkowicie kontrole nad tym jak wygladam, po ciąży przytyłam 10kg, kolejne 15 jakoś tak same przyszły.
Co mam robić? zdaję sobie sprawę że dieta to nie wszystko, chciałabym zacząć ćwiczyć, bardzo spodobał mi się Wasz Klub. jest tylko jeden problem, wstydze się przyjść, moja nadwaga wbija mnie w i tak juz duże kompleksy :blush:
Boje się że będę wyglądać śmiesznie na tle Pań które zazwyczaj sa smukłe i wysportowane.
Jak sie przełamać??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szukam porady 12 lata 1 miesiąc temu #191

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Witam

Najpierw nabierz motywacji do działania. Pomyśl co moga Ci dać ćwiczenia w naszym klubie i jakie efekty będziesz miała, jeśli zaczniesz. W Paco są wykwalifikowani trenerzy, którzy Ci w tym pomogą. Są same plusy przychodzenia na treningi, pomyśl jak wyglądałaś przed ciążą i że na pewno będziesz mogła do tego wrócić właśnie dzięki ćwiczeniom. W klubie są naprawdę różni ludzie, każdy przychodzi po to, żeby osiągnąć jakiś efekt. Nie masz się czego wstydzi, bo każdy musiał od czegoś zacząć. Jestem pewna, że po pierwszych treningach szybko wyzbędziesz się kompleksów, wystarczy tylko zacząć ! :) Poza tym atmosfera jaką wszyscy tworzą w klubie spowoduje Twoje szybkie zaklimatyzowanie się co jest naprawde niesamowite tutaj :) Polecam i nie ma co sie zastanawiac :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szukam porady 12 lata 1 miesiąc temu #198

  • mama85
  • mama85 Avatar
  • Wylogowany
  • Starszy Forumowicz
  • Posty: 47
  • Oklaski: 0
dziękuję za ciepłe słowa wsparcia,juz troche lżej mi na duszy,tak bardzo chciałabym schudnąć i czuć sie ponownie pewnie
Proszę poradź mi jeszcze co powinnam zabrać na pierwszy trening? Wole dowiedzieć się tego tutaj, bo pytanie wprost w klubie to za duże dla mnie wyzwanie, poprostu bardzo sie wstydzę :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szukam porady 12 lata 1 miesiąc temu #199

  • Kati
  • Kati Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 114
  • Oklaski: 2
Bardzo się cieszę, że mogłam pomóc. Pytaj, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, na pewno uzyskasz pomoc :) Zabierz wygodne obuwie sportowe (adidasy), dresy w ktorych nie bedziesz sie czula skrepowana i koszulka. No i oczywiscie cos do picia :) Nie wstydz sie bo nie masz czego :))
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szukam porady 12 lata 1 miesiąc temu #200

  • Sztanga666
  • Sztanga666 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • Posty: 5290
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Kati do picia to można i w barku kupic ;-) Poza tym obsługa może polecić jakieś izotoniki, napoje z l-karnityną, które wspomogą spalanie tkanki tłuszczowej podczas treningu. Więc do dzieła Mamo!!! :)
Ostatnio zmieniany: 12 lata 1 miesiąc temu przez Sztanga666.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: szukam porady 12 lata 1 miesiąc temu #217

  • ola1
  • ola1 Avatar
  • Wylogowany
  • Platynowy Forumowicz
  • Posty: 631
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 1
Weź się w garść i przychodź jak najszybciej póki masz chęci a atmosfera klubu napewno cię pochłonie :lol:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 1 miesiąc temu przez ola1. Powód: literówka
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.076 s.