Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:218
Wczoraj:732
W tygodniu:218
W miesiącu:18935
Ogólnie:4470139

Kto jest online

6
Online

poniedziałek, 25, październik 2021 06:33

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKAZnakomicie w rozgrywanych w miniony weekend w Talinie Mistrzostwach Świata Mężczyzn w Kulturystyce Klasycznej spisali się Polacy. W kategorii +180 cm Jerzy Pisulski, mistrz świata z ubiegłego roku obronił tytuł, a Mateusz Kołkowski, czołowy zawodnik Pucharu Polski 2011 stanął na trzecim stopniu podium. W kategorii do 171 cm srebro wywalczył Damian Witkowski. Sensacyjny zwycięzca Pucharu Polski musiał uznać wyższość jedynie mistrza Europy i zwycięzcy Arnold Europe, Konstantina Paskalewa z Bułgarii. W klasyfikacji drużynowej Polska z 46 punktami zajęła pierwsze miejsce, wyprzedzając o 3 punkty Estonię i o 13 Koreańczyków.

 

O krok od medalu w mistrzostwach był także Mariusz Bałaziński. Nasz zwycięzca Arnold America i Amatorskiej Olympii w kategorii do 175 cm zajął czwarte miejsce. Mistrzem został Kim Myung Sub Kim (Korea), drugie miejsce zajął Rosjanin Aleksander Barbaszin, a trzecie Laroussi Younes z Maroka. Poza finałem znalazł się drugi z naszych reprezentantów, Przemysław Żokowski. Tegoroczny mistrza Europy z Sofii zajął dopiero dziewiąte miejsce.

Równolegle z Mistrzostwami Świata w Kulturystyce Klasycznej w Talinie rozgrywany był Puchar Świata IFBB. Magdalena Krajkowska, jedyna nasza reprezentantka, startująca w fitness sylwetkowym kobiet do 163 cm zajęła czwarte miejsce. Wygrała ubiegłoroczna mistrzyni świata Ukrainka Olga Muntian, przed Olgą Flatową z Rosji i Raminty Valaitiene z Litwy.

Fot. www.eastlabs.biz

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 405 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO