PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

W sobotę w Kłodzku odbędą się III Mistrzostwa Polski Szkół Ponadpodstawowych w Kulturystyce i Fitness. Do zawodów organizowanych przez Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy Maniac na razie zgłosiło się 28 zawodniczek i zawodników. Na liście startowej znalazły się oczywiście nazwiska reprezentantów Klubu Sportowego Paco. W zawodach wystartują podopieczni Patrycji Kozyry: fitneska Bernadeta Marcjan i kulturysta klasyczny Mirosław Jach.
Oboje w miniony weekend udanie startowali w Debiutach Kulturystycznych i Fitness, które rozegrane zostały w miejscowości Ostrów Mazowiecka. 24-latka w fitness sylwetkowym kobiet  powyżej 163 cm, w gronie 12 zawodniczek zajęła drugie miejsce, ustępując pierwszeństwa jedynie Agnieszce Iwańskiej z Warszawy. Z kolei Mirosław Jach w kulturystyce klasycznej do 175 cm był trzeci, tuż za Arturem Balem z Jasła i Adrianem Michalakiem z Witkowa. Teraz do Kłodzka jadą także powalczyć o jak najlepsze miejsca na podium.
Warto przypomnieć, że z dwóch poprzednich edycji Mistrzostw Polski reprezentanci Paco przywozili medale.

W 2010 roku kulturystykę juniorów do lat 18 wygrał Mateusz Modrzejewski (zdobył także brąz w open), a wśród seniorów do lat 24 trzeci był Piotr Wojciukiewicz.
Przed rokiem Wojciukiewicz wywalczył srebrny krążek.
Mistrzostwa rozegrane zostaną w nowej hali Kłodzkiej Szkoły Przedsiębiorczości, Kłodzko przy ul. Szkolnej 8.

Program zawodów
PÓŁFINAŁY - godzina 12:00
fitness sylwetkowe kobiet – runda 1 (czarny strój bikini, zwroty) kulturystyka juniorów do lat 18 – runda 1 (pozy obowiązkowe, porównania)
kulturystyka juniorów do lat 21 - runda 1 (pozy obowiązkowe, porównania)
kulturystyka juniorów do lat 23 - runda 1 (pozy obowiązkowe, porównania)
kulturystyka seniorów do lat 25 - runda 1 (pozy obowiązkowe, porównania)
FINAŁY
kulturystyka juniorów do lat 18 – runda 2 (pozy obowiązkowe)
kulturystyka juniorów do lat 18 – runda 3 (program dowolny)
kulturystyka juniorów do lat 21 - runda 2 (pozy obowiązkowe)
kulturystyka juniorów do lat 21 - runda 3 (program dowolny)
kulturystyka juniorów do lat 23 - runda 2 (pozy obowiązkowe)
kulturystyka juniorów do lat 23 - runda 3 (program dowolny)
kulturystyka seniorów do lat 23 - runda 3 (pozy obowiązkowe)
kulturystyka seniorów do lat 23 - runda 3 (program dowolny)
fitness sylwetkowe kobiet – runda 2 (ocena sylwetki, kostium – dowolne bikini)
kategoria OPEN w kulturystyce mężczyzn – zwycięzcy z poszczególnych kategorii wiekowych w juniorach.