PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Trzy medale, dwa złote i srebrny zdobyli reprezentanci Klubu Sportowego Paco w rozgrywanych w Katowicach 36. Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej, Fitness i Bikini. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Bernadeta Marcjan w fitness sylwetkowym powyżej 168 cm i Arek Misiak w kulturystyce do 80 kg. Drugie miejsce w kulturystyce do 100 kg wywalczył Dominik Hałas. A jak wypadli pozostali nasi reprezentanci?
W sumie na liście startowej znalazło się dziewięciu naszych przedstawicieli oprócz Marcjan jeszcze jedna zawodniczka Marta Kornyluk, która w fitness do 158 cm zajęła szóste miejsce, a także siedmiu mężczyzn.

Oprócz Misiaka i Hałasa z naszych zawodników w finałach wystąpił jedynie Adrian Michalak. Zawodnik, który dołączył do naszej ekipy za namową trenera Gałęzowskiego w kulturystyce klasycznej do 171 cm zajął szóste miejsce.
Siódmymi lokatami, czyli dosłownie o krok od finałów, musieli zadowolić się Mirosław Jach, brązowy medalista tegorocznych Debiutów oraz Mariusz Wnuk i Arkadiusz Różański.

Wyniki zawodników Klubu Sportowego Paco w  36. Mistrzostwach Polski w Kulturystyce, Kulturystyce Klasycznej, Fitness i Bikini: