Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:706
Wczoraj:799
W tygodniu:1505
W miesiącu:20222
Ogólnie:4471426

Kto jest online

9
Online

wtorek, 26, październik 2021 21:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKASeminarium zyskało bardzo duże zainteresowanie, tematyka i zakres zajęć praktycznych zgromadziło ponad 60 uczestników. Uczestnicy zapisywali się do ostatnich chwil ogłoszenia o Szkoleniu, stąd dla paru osób zabrakło okolicznościowych koszulek, ale wszystkich zakwaterowaliśmy i wyżywiliśmy ;-)
Uczestnicy otrzymali szejkery i odżywki energetyczne, zabezpieczające trudy bardzo wielu treningów, które już tradycyjnie udostępnili nam właściciele klubów PACO w Lublinie państwo Ewa i Andrzej Stachurowie, za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Dnia 22 września rozpoczęliśmy nowy cykl Szkoleń Body Logistic System.

BODY LOGISTIC SYSTEM to roczny cykl seminariów, przeprowadzanych przez SYLWETKĘ w porozumieniu z KOMSz. Będzie go stanowić 5 weekendowych spotkań które odbywać się będą w przepięknych obiektach C.O.S Spała. Szkolenia podyktowane są instruktorom, trenerom personalnym i wszystkim, którzy chcą praktykować racjonalny sposób postępowania z sylwetką. Wszyscy uczestnicy którzy ukończą szkolenia ( udział w minimum 4 spotkaniach) na mocy porozumienia Sylwetki z KOMSz, otrzymają legitymację INSTRUKTORA BODY FITNES ( dla zainteresowanych będzie wydana w języku angielskim). Pierwsze spotkanie poświęcone jest zagadnieniom różnych anomalii sylwetkowych i podejmowania właściwego trybu treningowego w celu ich zmniejszenia.Seminarium zyskało bardzo duże zainteresowanie, tematyka i zakres zajęć praktycznych zgromadziło ponad 60 uczestników. Uczestnicy zapisywali się do ostatnich chwil ogłoszenia o szkoleniu, stąd dla paru osób zabrakło okolicznościowych koszulek, ale wszystkich zakwaterowaliśmy i wyżywiliśmy ;-)
Uczestnicy otrzymali szejkery i odżywki energetyczne, zabezpieczające trudy bardzo wielu treningów, które już tradycyjnie udostępnili nam właściciele klubów PACO w Lublinie państwo Ewa i Andrzej Stachurowie, za co SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!

Atmosfera towarzysząca pierwszemu dniu była bardzo przyjazna, choć tylko niewielka ilość przeszkolonych na zeszłorocznym seminarium MUSCLE IQ była obecna na szkoleniu. Jest za to wiele Nowych, bardzo wartościowych osób, które mamy nadzieje że odnajdą się w Naszej Sylwetkowej Rodzinie. Był ze mną mój Serdeczny Przyjaciel, Janek Lewandowski, który przyjechał w piątek po pracy, by pomóc NAM ogarnąć Szkolenie. Dzięki Janie. Bardzo pomocną przy organizacji okazała się Margaritta Białas, niezastąpiona… Gabrysia, która w Pełni została „pokochana” przez Naszych Sylweciarzy. Kuba Wu, Daniel, Adam „kosmita, „drzewo”, Karolka, Wasiaczki, Gabryś, Madzia, Małgosia, „łyda”, i wielu wielu innych ;-)

Kogo nie wymieniłem, to bardzo przepraszam. Człon Sylwetki zainicjował spotkanie założycielskie Polskiego Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów w Kulturystyce, Fitness i MuscleFitSystem „SYLWETKA”. Trzymajcie kciuki. Zakładamy Polskie Stowarzyszenie Sylwetka dla Was. Na spotkaniu założycielskim stawiło się 37 osób, deklarację przystąpienia do SYLWETKI wypełniło i oddało 49 osób. Dla NAS to już jest Wielki Sukces !!! Został wybrany Zarząd, komisja rewizyjna i będziemy powoływać Komisje Tematyczne…. Więcej o Polskim Stowarzyszeniu SYLWETKA wkrótce………
 Całe Szkolenie, uczestnicy ocenili bardzo dobrze, dostaliśmy pochwały no i …porady, jak dalej chcielibyśmy się szkolić.

Komentarze   

#4 Majka 2012-09-24 16:11
też się nie dziwie że jest tylu chętnych, ;-) temat na czasie
#3 Kati 2012-09-24 15:41
Kurs instruktora w wykonaniu Michalskiego to naprawde dobra sprawa :)) Oby znalezli sie chetni :)
#2 escobar 2012-09-24 11:49
no,no dzięki takim szkoleniom nastąpi wysyp trenerów personalnych na lubelszczyźnie :P
#1 Sztanga666 2012-09-24 08:56
Zapowiada się ciekawy cykl szkoleń. Mam nadzieję, że i na najbliższym kursie w Paco na instruktora sportu zgłosi się wielu chętnych ;)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 380 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO