Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:1267
Wczoraj:1432
W tygodniu:1267
W miesiącu:12612
Ogólnie:3393171

Kto jest online

12
Online

poniedziałek, 10, grudzień 2018 23:15

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora





Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness, 18-19 października 2008 Zabrze

 

WYNIKI:

 

Fitness kobiet – wszechkategoria

 

1.Natalia ŚWIENC (Spójnia Gdańsk)

 

2.Karolina JAROSZ (Sopockie Stow. Kult.i Rekr.)

 

3. Justyna JEDLIKOWSKA (Black&White Ostrowiec Św.)

 

Fitness sylwetkowe kobiet – wszechkategoria

 

1.Agata RADZIWONIUK (Aplauz Warszawa)

 

2.Renata JABŁOŃSKA (Aplauz Warszawa)

 

3.Monika BIERNACKA (Atlas Wesoła)

 

4.Patrycja KOZYRA (Paco Lublin)

 

5.Magdalena KRAJKOWSKA (Violetta Bydgoszcz)

 

6.Edyta DRAUS (Violetta Bydgoszcz)

 

7.Alicja KLARKOWSKA (Aplauz Warszawa)

 

8.Renata BONISŁAWSKA (Aplauz Warszawa)

 

9.Agnieszka URBANIAK (TKKF Azory Kraków)

 

10.Sandra CHORUBCZYK (Olimp Zabrze)

 

11.Katarzyna SZATAN (Olimp Zabrze)

 

Fitness mężczyzn – wszechkategoria

 

1.Andrzej BACZYŃSKI (Violetta Bydgoszcz)

 

2.Artur REĆKO (Spójnia Gdańsk)

 

3.Mateusz RZEŹNIKIEWICZ(Paco Lublin)

 

Kulturystyka klasyczna mężczyzn – wszechkategoria

 

1.Jerzy PISULSKI (TKKF Piast Jawor)

 

2.Mariusz MARUSIK (SDS Tomaszów Maz)

 

3.Marek DOROSZ (Samson Lublin)

 

4.Rafał FILIPCZUK (Efekt Toruń)

 

5.Rafał RURAŃSKI (Olimp Zabrze)

 

6.Krzysztof BUCZYŃSKI (Efekt Toruń)

 

7.Jan OLEJKO (Olimp Zabrze)

 

8.Paweł WASILEWSKI (TKKF Piast Jawor)

 

9.Robert KOZIELSKI VEL KOZIAK ( Lesio Łódź)

 

Kulturystyka mężczyzn – wszechwag

 

1.Robert PIOTRKOWICZ (Atlas Wesoła)

 

2.Radosław SŁODKIEWICZ (Powerpit Gdańsk)

 

3.Andrzej MASZEWSKI (Body Line Łódź)

 

4.Paul POLOCZEK (Body Gym Mannheim - Niemcy)

 

5.Paweł JABŁOŃSKI (Efekt Toruń)

 

6.Adam ADAMSKI (Powerpit Gdańsk)

 

7.Mariusz BAŁAZIŃSKI (Efekt Toruń)

 

8. Rafał SURAŁA (Atlas Wesoła)

 

Kulturystyka niepełnosprawnych na wózkach

 

1.Czesław KORCZAK (Integracja Tarnobrzeg)

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line



 









Partnerzy





Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin























 















OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 473 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO