Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:345
Wczoraj:800
W tygodniu:345
W miesiącu:23025
Ogólnie:4973189

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 29, maj 2023 17:22

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Miniony weekend przebiegał pod znakiem sportowych wydarzeń. Oprócz Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w Łodzi, na której zaprezentował się, jedyny lubelski zawodowy pięściarz Łukasz Maciec z Paco Team, odbyły się zawody w ramach Pucharu Polski oraz Mistrzostwa Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Impreza miała miejsce w dniach 24 - 25 października 2009 w hali "Pogoń" w Zabrzu.
Na scenie pojawiło się około 100 osób.

Klub Sportowy Paco reprezentowało 8 zawodników.
W Pucharze Polski w Kulturystyce i Fitness jedna z naszych głównych zawodniczek Patrycja Kozyra, w kategorii Fitness sylwetkowe kobiet wszechkategoria, uplasowała się na drugiej pozycji, kolejna Ewa Sędkowska, zdobyła złoto w Kulturystyce kobiet wszechwag. Jedyny reprezentant Paco podczas Pucharu, Arkadiusz Różański, zajął 4 miejsce w kategorii Kulturystyka mężczyzn wszechwag. Ich osiągnięcia pozwoliły naszemu klubowi w Pucharze Polski zająć w klasyfikacji drużynowej drugą lokatę.
Natomiast wyniki zawodników Paco w Mistrzostwach Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, zapewniły klubowi trzecią pozycję. W kategorii Kulturystyka młodzików Piotr Mleko, trenujący u nas od półtora roku, zajął pierwsze miejsce. Ważąc 72 kg zaprezentował znakomitą rzeźbę mięśni. Wskazówek żywieniowych udzielał mu Stanisław Mleko - jego ojciec, a do startu przygotowywał się pod okiem trenera Sebastiana Nogala. Dodatkowo korzystał z fachowych porad prezesa Paco Andrzeja Stachury.
Kolejni nasi zawodnicy Piotr Wojciukiewicz oraz Rafał Ilnicki wystartowali w Kulturystyce juniorów 75 kg. Pierwszy z nich zdobył złoty medal, drugi zaś uplasował się na czwartej pozycji. Piotr Wojciukiewicz jest też wychowankiem naszej wieloletniej zawodniczki Patrycji Kozyry.
Najstarsi nasi reprezentanci to Robert Winogrodzki i Andrzej Kaliński. Robert od lat prezentuje znakomitą formę. Jego największe osiągnięcie to złoty medal w 2005 na mistrzostwach w Gdańsku. W tym roku zajął jedynie 5 lokatę w kategorii Kulturystyka weteranów 40 - 49 lat.
Andrzej Kaliński w Kulturystyce weteranów 50 - 59 lat był na ósmym miejscu.
Serdecznie zapraszamy to obejrzenia galerii z mistrzostw

 

 

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 850 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO