Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:848
Wczoraj:919
W tygodniu:1767
W miesiącu:9725
Ogólnie:4077906

Kto jest online

10
Online

wtorek, 11, sierpień 2020 19:49

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Siedem medali podczas rozgrywanych w Zabrzu Pucharu Polski oraz mistrzostw juniorów i weteranów w kulturystyce i fitness wywalczyliu zawodnicy z Lublina. Aż sześć z nich padło łupem reprezentantów Klubu Sportowego Paco.

Najlepiej z naszych spisali się Ewa Sędkowska, która wygrała kulturystykę kobiet wszechwag oraz Piotr Wojciukiewicz i Piotr Mleko, którzy okazali się najlepsi w zmaganiach kulturystów, pierwszy wśród juniorów do 75 kg, drugi wśród młodzików.

 

Ponadto srebrny medal w kategorii fotness sylwetkowe wywalczyła Patrycja Kozyra . Dwa krążki lubelski klub zdobył także w klasyfikacji drużynowej - srebro w Pucharze Polski oraz brąz w mistrzostwach kraju juniorów i weteranów.

 

- Na szczególne wyrożnienie zasłużył młodzik Piotr Mleko, trenujący kulturystykę w naszym klubie od półtora roku. Ważąc 72 kg zaprezentował znakomitą rzeźbę mięśni i pewnie pokonał rywali. Wskazówek żywieniowych  udzielał mu Stanisław Mleko - jego ojciec, a do startu przygotowywał się pod okiem trenera Sebastiana Nogala - mówi Andrzej Stachura, prezes KS Paco.

 

W prestiżowej kulturystyce mężczyzn wszechwag najlepszy okazał się Andrzej Kołodziejczyk z Warszawy. Trzecie miejsce zajął Tomasz Błaziak z Samsona Lublin, a tuż za nim uplasował się zawodnik Paco, Arkadiusz Różański.

 

 

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1125 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO