PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Udanie w rozgrywanych od piątku do niedzieli w Madrycie w prestiżowych zawodach Arnold Classic Europe startował Dawid Bukiel, nasz mistrz Polski w męskiej sylwetce. Podopieczny Patrycji Kozyry wystąpił w finale kategorii do 175 cm, zajmując ostatecznie szóste miejsce.
W gronie 21 zawodników najlepszy był Francuz Gregory Mondor. Pozostałe pozycje na podium zajęli Hiszpanie, drugą Juan Faro Barro, a trzecią Claudio Imedio.
W zawodach z reprezentantów Polski znakomicie spisał się Grzegorz Płaczkowski z Olimpu Zabrze, wygrywając rywalizację w męskiej sylwetce do 178 cm, a także Piotr Borecki, który w kulturystyce open juniorów zajął drugie miejsce (wygrał Blessing Awodibu z Irlandii).