Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:40
Wczoraj:749
W tygodniu:40
W miesiącu:19933
Ogólnie:4664309

Kto jest online

3
Online

poniedziałek, 27, czerwiec 2022 01:15

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

 Anna Bernady, utytułowana reprezentantka Paco Lublin, w niedzielę, 8 marca podczas XI Pucharu Ziemi Puckiej w Kulturystyce wystartowała w kategorii fitness sylwetkowe open. Zawodniczka naszego klubu zaprezentowała bardzo dobrą formę startową i... wywalczyła złoty medal! Jak wyglądały przygotowania Ani?

- Zmieniłam trochę sposób przygotowania przed zawodami bazując oczywiście na wiedzy zaczerpniętej od Jakuba Potockiego i to zaowocowało pełnością mięśni i ogólną estetyką sylwetki. Wszystkie te wybiegi mają na celu przygotowanie szczytowej formy na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w kwietniu - mówi złota medalistka.

Mimo tego, że na scenie pojawiła się tylko Ania i Agnieszka Poborca, świetnie przygotowana finalistka debiutów, forma Ani bardzo spodobała się nie tylko sędziom. - Cieszy mnie to, że moja forma przypadła do gustu także u osób z branży sportów sylwetkowych. Dużą przyjemność sprawiły mi komentarze, które usłyszałam po zejściu ze sceny jak i po dekoracji. Między innymi z ust pana Leszka Michalskiego i Marka Boutrukanisa z FitMax-a W okresie zimowym dopracowałam szczegóły póz obowiązkowych i ruch sceniczny - z radością komentuje Ania.

Cieszymy się z sukcesu naszej zawodniczki i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski! Ania otrzymała przy okazji świetny prezent z okazji Dnia Kobiet. Bardzo duże wsparcie Ania otrzymuje też od swojego partnera, który też szykuje się do startów - Jestem bardzo zadowolona, że mam wsparcie u Piotra. Zawiózł mnie na zawody, gdzie sam nie startował. Szykuje się też na Mistrzostwa Polski, a wiem, że to dla niego spore obciążenie. Jest bardzo kochaną i pomocną osobą - stwierdza reprezentantka Paco.

Komentarze   

#5 El Pacerro 2015-03-10 17:50
niezła laseczka
#4 Sztanga666 2015-03-10 09:09
Ogromne brawa dla Pani Anny i życzę dalszych sukcesów :)
#3 Adam1 2015-03-09 18:53
no brawo Pani Aniu :-)
#2 Khan 2015-03-09 18:50
super gratulacje
#1 BORAT 2015-03-09 18:49
Genialna dziewczyna

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 567 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO