Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:862
Wczoraj:1181
W tygodniu:5663
W miesiącu:17008
Ogólnie:3397567

Kto jest online

23
Online

piątek, 14, grudzień 2018 16:39

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Z braku chęci zgłębiania wiedzy na pewne tematy oraz braku konkretnych informacji i z wierzenia w pogłoski często wynikają różne nieprawidłowości. Osoby, które nie są zorientowane w danym temacie często sugerują się popularnym zdaniem na jakiś temat lub w nieświadomości demonizują sprawę i czerpią ze stereotypów. Podobnie ma się sprawa z postrzeganiem oraz nie rozróżnianiem przez niektórych odżywek, suplementów, a także sterydów. Wielu rodziców młodzieży, która uczęszcza na siłownie zdecydowanie zabrania im przyjmowania suplementów czy odżywek. Czy to dobre rozwiązanie?

 

Dobrze jest, jeśli młoda osoba, która w danym wieku jest dość podatna na wpływy środowiska posiada swoją pasję lub hobby. Dla wielu młodych ludzi siłownia jest miejscem, w którym spędzają swój wolny czas, jednak jest to hobby specyficzne, które wiąże się ze znacznym jego wpływem na nasze ciało. Nie jest ono z natury przyzwyczajone do tak intensywnego wysiłku, musimy więc je wspierać, aby zachować zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nie bez powodu wiele osób dorosłych, które trenują przyjmuje różnego rodzaju produkty, aby się wzmocnić oraz utrzymać efekty swoich treningów. Osoby młode także potrzebują wzmocnienia. Nastolatkowie żyjąc aktywnie potrzebują m.in. aminokwasów, aby ich mięśnie prawidłowo się regenerowały. Nie zawsze są oni w stanie dostarczyć odpowiedniej ich ilości z jedzenia, a więc odżywka białkowa, która także je zawiera może być dobrym rozwiązaniem. BCAA może także okazać się przydatnym produktem. Pozytywnie na sen i odpoczynek, a także regenerację organizmu i poziom hormonu wzrostu wpływa także glutamina, która doskonale sprawdzi się dla młodego organizmu. Wskazane jest także przyjmowanie odpowiedniej i dostosowanej do aktywności porcji witamin i minerałów, które pomogą utrzymać prawidłowe funkcjonowanie organizmu i procesów w nim zachodzących.

Trenujący nastolatek powinien także dbać o odpowiednie nawodnienie swojego organizmu, a także dostarczenie mu prawidłowej ilości elektrolitów. Do wypicia więc sprawdzą się dla nich bardzo dobrze wszelkie izotoniki, a także odżywki węglowodanowe.

Produkty zawierające kwasy omega-3 i omega-6 również są bardzo ważne.

Warto więc sprawdzić działanie danych produktów, bez wydawania osądów, że wszystkie 'kolorowe paczki' dostępne w siłowniach oraz punktach sprzedaży suplementów i odżywek są złe i na pewno zrujnują organizm młodego człowieka lub doprowadzą do zahamowania jego wzrostu i nadmiernego wzrostu masy mięśniowej!

 

 

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 445 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO