Logowanie

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:699
Wczoraj:1033
W tygodniu:7289
W miesiącu:25614
Ogólnie:3194111

Kto jest online

5
Online

niedziela, 24, czerwiec 2018 18:07

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Babajew, Brzenk, Cyplenkow, Puszkar -  te nazwiska sympatykom armwrestlingu mówią wszystko. To bezsprzecznie najlepsi zawodnicy na świecie. Po raz kolejny będziemy mogli zobaczyć ich w Polsce, już za 100 dni, 14 i 15 października w Warszawie, podczas NEMIROFF WORLD CUP - IX Pucharu Świata Zawodowców.
Największym wydarzeniem NEMIROFF WORLD CUP jest oczywiście wyłonienie w kategorii open najsilniejszego zawodnika roku 2011.

 

Tradycyjnie pretendentów do głównej nagrody będzie wielu. Gwiazdą zawodów organizowanych przez Mazurenko Armwrestling Promotion jest od wielu lat legendarny John Brzenk, wpisany do księgi Guinnessa jako najsilniejszy człowiek na świecie. To właśnie Amerykanin, który już cztery razy był zwycięzcą Pucharu Świata uczył siłowania na ręce Sylwestra Stallone, kiedy ten przygotowywał się do roli w filmie "Over the Top".
W ubiegłym roku podczas VIII Pucharu Świata John Brzenk nie stanął jednak na podium. W kategorii open na prawą rękę musiał uznać wyższość Rosjanina Denisa Cyplenkowa (w 2008 i 2009 roku podejmował próby pokonania Brzenka, ale bezskutecznie) oraz Ukraińcy Andrij Puszkar i Rustam Babajew.

 

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

  OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 496 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO