Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:4826
Wczoraj:3491
W tygodniu:8317
W miesiącu:65214
Ogólnie:6204989

Kto jest online

7
Online

wtorek, 18, czerwiec 2024 22:15

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

"IX Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu - Żary, 4-5 kwietnia 2009" Po raz pierwszy w historii na tegorocznych IX Mistrzostwach Polski w Armwrestlingu padła rekordowa liczba 240 armwrestlerów z 24 miast Polski. Zawody odbyły się w Żarach w dniach 04-05 kwietnia 2009 roku pod patronatem Federacji Armwrestling Polska. Głównymi organizatorami byli UKS Szaki Club Żary ze Sławomirem Szkoła na czele oraz Żarskie Stowarzyszenie „Tobie i Miastu”.


Podczas imprezy bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki, które od lat obstawiają miejsca na podium poszczególnych rywalizacji krajowych.Mowa tutaj o Natalii Staroń z Ostródy, Marcie Opalińskiej z Grudziądza, Małgorzacie Ostrowskiej, sióstr Stefaniak – Sylwia i Natalia z Koszalina, Monice Czerwonce z Gdyni, Małgosi Mielczarek z Jaworzna, Darii Skobelskiej z Żar, Marlenie Wawrzyniak oraz Beacie Stelmaszczuk z Klubu Sportowego Paco w Lublinie. Beata jak zwykle okazała się niezaprzeczalną liderką swoich kategorii. Zdobyła złoto na prawą i lewą rękę w kat. 80 kg. Jej koleżanki z lubelskiego klubu zajęły odpowiednio Katarzyna Drwal (5 miejsce na lewą rękę oraz 9 na prawą w kat.50 kg) i Ewa Wójtowicz (4 miejsce na lewą i 5 miejsce na prawą w kat. 55 kg).

W klasyfikacji drużynowej ogólnej zwyciężył organizator – Szaki Club Żary zdobywając 419 pkt. Miejsce drugie wywalczył klub Mariusza Grochowskiego – MCKiS Tytan Jaworzno zdobywając 364 pkt. Trzecia pozycja przypadło klubowi Jarosława Zwolaka – UKS 16 Koszalin (246 pkt.). Podsumowując mistrzostwa stały na wysokim, sportowym poziomie, nie odbiegającym od rywalizacji europejskiej, czy światowej.

Artykuł powstał na podstawie wiadomości zamieszczonych na stronie www.armpower.net

.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 1318 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO