Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:304
Wczoraj:522
W tygodniu:3185
W miesiącu:1955
Ogólnie:4045657

Kto jest online

2
Online

sobota, 04, lipiec 2020 15:57

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

💥💣Suplementy diety - dowiedz się czym jest carbo💥💣

Carbo to preparat, który przez wiele osób jest niedoceniany. Umiejętnie wykorzystany może gwarantować o wiele lepsze treningi, a także regenerację po treningu.

 Czym jest preparat carbo 

Suplement diety znany jako odżywka carbo to preparat składający się w głównej mierze z węglowodanów. Jego głównym zadaniem jest więc szybkie i skuteczne uzupełnienie w organizmie pokładów energii, które mogą być zużyte podczas intensywnych treningów lub jako dobry środek na odzyskanie sił po wysiłku fizycznym.

 

Skład odżywek typu carbo jest dodatkowo wzbogacony o liczne witaminy oraz minerały, które ułatwiają szybkie wchłanianie się produktu. Istnieją również produkty, które są wzbogacone o związki charakteryzujące się działaniem podobnym do formuł przedtreningowych. Dzięki nim działanie preparatu ulega dodatkowemu spotęgowaniu. W dodatku zaletą odżywki węglowodanowej jest jej stosunkowo niska cena w porównaniu do innych suplementów. Dzięki temu suplementacja preparatami carbo jest nie tylko skuteczna, ale również ekonomiczna dla naszego budżetu. 💊

Warto dodać, iż jest to jeden z suplementów diety, który przeznaczony jest dla każdego, kto prowadzi aktywny tryb życia. Odżywki typu carbo znajdują zastosowanie w różnych dyscyplinach sportowych, a nie są to (jak się błędnie przyjmuje) produkty ukierunkowane tylko dla sportów siłowych. Jego stosowanie powinny jednak z lekarzem przedyskutować osoby cierpiące na cukrzycę.

Kiedy należy go stosować

Suplementacja odżywkami typu carbo nie ma określonego schematu. Preparaty węglowodanowe najlepiej sprawdzają się jako element suplementacji okołotreningowej i właśnie w taki sposób jest ona głównie stosowana. Patrząc przez pryzmat takiego podejścia do stosowania, carbo można stosować na trzy sposoby:

 przed treningiem – wówczas węglowodany dostarczają niezbędnej energii przed wysiłkiem fizycznym do wykonania kompletnego treningu;
 w czasie treningu – w takiej formie preparat będzie na bieżąco uzupełniać glikogen, który zostaje zużywany w czasie długich oraz wyczerpujących sesji na siłowni;

 po treningu – jako element suplementacji potreningowej mającej na celu dostarczyć niezbędnych składników zmęczonemu organizmowi. W tym przypadku carbo odbuduje pokłady energii zużyte w czasie wysiłku fizycznego i skutecznie zapobiegnie przed działaniem szkodliwego katabolizmu.

💥💣💥💣💥💣💥💣💥💣💥💣💥💣💥💣💥💣💥💣

Mamy dla was rożne przepyszne smaki 🍓🍍🍒🍋🍎

www.sklep.paco.pl

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 757 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO