Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:819
Wczoraj:931
W tygodniu:3678
W miesiącu:23706
Ogólnie:4176111

Kto jest online

12
Online

czwartek, 26, listopad 2020 18:51

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Ćwiczenia z hula-hop wbrew pozorom są bardzo skuteczne. Hula-hop modeluje sylwetkę, regularne treningi z tym kołem sprawią, że brzuch stanie się twardszy, bardziej płaski oraz pojawi się wcięcie w talii.
Hula-hop poprawia ogólną kondycję i nastrój. Hula-hop odchudzi brzuch i wymodeluje talię. Hula-hop ma wpływ także na poprawę postawy osoby ćwiczącej.
Kręcenie kołem wymaga od ćwiczącego wyprostowanej sylwetki, dlatego ćwiczenia poprawiają postawę i wzmacniają kręgosłup, a także modelują pośladki...

Trening z hula-hop powinien trwać dłużej niż 30 minut, podczas ćwiczenia spala się około 200 kcal, pierwsze efekty codziennych treningów z hula-hop pojawią się już po 2 tygodniach.
Kręcąc hula-hop na wysokości pasa wymodelujemy talię, koło można także kręcić na szyi, na ręce oraz nodze. Ćwiczenie z hula-hop można dowolnie modyfikować, dzięki temu możemy ujędrnić uda i pośladki oraz wymodelować dekolt.
Osoby początkujące powinny wybrać hula-hop lekkie, duże o szerokiej obręczy, z takim najłatwiej jest zacząć treningi. Wraz z wytrenowaniem zmieniamy koło na cięższe z masującymi wypustkami, dzięki niemu osiągniemy lepsze efekty.
Takie koło pobudza mięśnie do intensywnej pracy. Im mniejsze koło, tym ćwiczenia są intensywniejsze. Musimy mocniej i szybciej kręcić aby nie spadło. Ćwiczenia z hula-hop są połączeniem ćwiczeń odchudzających, wzmacniających i tańca.

 

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin 

OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 756 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO