W miesiącu:172263
Ogólnie:5908061

1

sobota, 27, kwiecień 2024 03:45

Michał Daniluk, student Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie zdobył brązowy medal I Mistrzostw Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym, rozgrywanych w minony weekend w Puławach. 22-latek reprezentujący w zawodach barwy Klubu Sportowego Paco w rywalizacji junorów w kategorii do 83 kilogramów uzyskał 545 kg. Michał przegrał srebro zaledwie o pięć kilogramów!

180 kg w przysiadzie, 130 kg w wyciskaniu i 235 kg w martwym ciągu - to wyniki naszego reprezentanta. - Zawaliłem nieco wyciskanie. 142,5 kg, które zadeklarowałem to było za dużo. Może powinienem próbować wycisnąć 140 kg, czyli powtórzyć moją życiówkę - Michał Daniluk mówi paco.pl

Dawid Pelc, drugi z reprezentantów Paco, także startujący w wadze do 83 kilogramów w kategorii junior do lat 23 zajął szóste miejsce. Dawid zakończył zawody z rezulatatem 520 kg (170 kg przysiad, 130 kg wyciskanie i 220 kg martwy ciąg).

Odwiedza nas 442 gości oraz 0 użytkowników.