PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

W czwartej grze kontrolnej piłkarze drugoligowego Motoru pokonali na boisku przy ulicy Poturzyńskiej trzecioligowego Mazura Karczew 4:3 (2:3). We wcześniejszych sparingach lublinianie wygrali 4:0 ze Stalą Kraśnik i 3:1 z Radomiakiem oraz zremisowali 2:2 z Chełmianką. W meczu z Mazurem bramki dla Motoru zdobyli: Igor Migalewski, Daniel Koczon, Łukasz Młynarski i Michał Górniak.

Co ciekawe w spotkaniu grano dwie połowy po... 60 minut. W lubelskim zespole trener Modest Boguszewski miał okazję przyjrzeć się między innymi Brazylijczykowi Pedro Perinowi z czwartoligowej Omegi Stary Zamość. Kolejny sparing lublinianie rozegrają w piątek z Siarką Tarnobrzeg. Motor Lublin - Mazur Karczew 4:3 (2:3) Motor: Oszust - Majewski, Karwan, Ptaszyński, Flak, Prędota, Perin, Majdan, Orłowski, Migalewski, Koczon oraz Styżej, Pyda, Falisiewicz, Kursa, Dykij, Niżnik, Popławski, Czułowski, Młynarski, Górniak, Szpak. Bramki dla Motoru: Migalewski, Koczon, Młynarski, Górniak.