PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Bernadeta Marcjan z Klubu Sportowego Paco Lublin zdobyła złoty medal w fitness sylwetkowym kobiet powyżej 168 cm, podczas rozgrywanych w miniony weekend w Katowicach 36. Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness.
Wygrana podopiecznej Patrycji Kozyry, naszej znakomitej zawodniczki (na razie odpoczywa od startów) była bezdyskusyjna.

Drugie miejsce zajęła Agnieszka Iwańska z Aplauzu Warszawa, a trzecie Marzena Kamrowska-Berlink  z PSTO Gdynia.
Warto zaznaczyć, że na dwóch czołowych miejscach w mistrzostwach Polski znalazły się uczestniczki tegorocznych Debiutów. Przed miesiącem, w miejscowości Ostrów Mazowiecka to jednak warszawianka, po kontrowersyjnym werdykcie sędziowskim wygrała rywalizację, a nasza zawodniczka musiała zadowolić się drugą lokatą.

Wyniki finałów w fitness sylwetkowym kobiet powyżej 168 cm oraz zdjęcie medalistek: