PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Marta Kornyluk z Klubu Sportowego Paco Lublin zajęła szóste miejsce w fitness sylwetkowym kobiet do 158 cm podczas rozgrywanych w miniony weekend w Katowicach 36. Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness. Mistrzynią została Olga Wernerowska z Violetty Bydgoszcz. Srebrny medal wywalczyła Alicja Klarkowska z Aplauzu Warszawa, a brązowy Katarzyna Ludowicz z TKKF Winogrady Poznań.
Warto zaznaczyć, że chełmianka, na co dzień instruktorka fitness i kulturystyki, pracująca w Joy Fitness, a także jako nauczycielka w-f w PWSZ Chełm debiutowała w mistrzostwach Polski. Dla Kornyluk start w Katowicach był czwartym w krótkiej, bo trwającej zaledwie miesiąc karierze fitnesski. Najpierw w Debiutach w Ostrowii Mazowieckiej była szósta (kat. do 163 cm), następnie w Pucharze Ziemi Puckiej w Strzelnie i III Otwartych Mistrzostwach Pomorza w Bytowie (wszech kategoria) zajmowała trzecie miejsca.
Wyniki finałów Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym kobiet do 158 cm oraz zdjęcie finalistek: