Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:264
Wczoraj:985
W tygodniu:5506
W miesiącu:25150
Ogólnie:3677538

Kto jest online

2
Online

sobota, 24, sierpień 2019 06:34

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora





Dwa medale przed rokiem, w rozgrywanych w Częstochowie XXXV Mistrzostwach Polski Mężczyzn, Par i Osób Niepełnosprawnych w Kulturystyce zdobył Jakub Potocki z Klubu Sportowego Paco. 1 maja 2011 roku nasz mistrz stanął na najwyżsym stopniu podium w kategorii do 100 kilogramów oraz zajął trzecie miejsce w kategorii open, ustępując jedynie Tomaszowi Jafernikowi i Szymonowi Ładzie z Olimpu Zabrze.
O krok od medalu w Częstochowie byli Arakadiusz Misiak i Dominik Hałas, nasi dwaj inni reprezentanci. Obaj zajęli czwarte miejsca, pierwszy w kategorii do 80 kg, drugi do 100 kg.
W klasyfikacji punktowej na 21 sklasyfikowanych ekip Paco Lublin z 35 punktami zajęło ósme miejsce. Zwyciężył Olimp Zabrze (108 pkt.), przed Aplauzem Warszawa (89) i Sandow Legionowo (61).


Przypominamy wyniki XXXV Mistrzostwach Polski Mężczyzn, Par i Osób Niepełnosprawnych w Kulturystyce, które 30 kwietnia i 1 maja 2011 roku rozgrywane były w Częstochowie:

Kulturystyka do 100 kg
1. Jakub POTOCKI (Paco Lublin)                  15
2. Patrycjusz WRÓBLEWSKI (Efekt Toruń)        43
3.Piotr KOT (SSKiR Sopot)                                50
4. Dominik HAŁAS (Paco Lublin)                  56
5. Jakub KUKUŁA (Heros Ustka)                       69
6. Daniel STRASZEWSKI (Efekt Toruń)             88

Kulturystyka OPEN
1. Tomasz JAFERNIK (Olimp Zabrze)                 6
2. Szymon ŁADA (Olimp Zabrze)                     11
3. Jakub POTOCKI (Paco Lublin)                15
4. Adrian KRAWCZYK (Olimp Zabrze)              16
5. Bartosz POGAN (Terminatus Dąbrowa G.)    25
6. Artur SZUDROWICZ (Violetta Bydgoszcz)    30
7. Sebastian KULINSKI (Aplauz Warszawa)       35

Kulturystyka klasyczna do 171 cm
1. Piotr ZANIEWSKI (Heros Ustka) 15
2. Robert KOZIELSKI vel KOZIAK (BodyLine Łódź) 37
3. Mariusz STUPAK (Aplauz Warszawa) 46
4. Marek TRACZYKIEWICZ (Olimp Zabrze) 53
5. Jacek ZIÓŁEK (Olimp Radom) 73
6. Tomasz LASZKO (Michael Warszawa) 89
 
Kulturystyka klasyczna do 175 cm
1.Przemysław ŻOKOWSKI (Efekt Toruń) 15
2. Radosław SMYK (Violetta Bydgoszcz) 30
3. Gabriel KOPERKIEWICZ (BodyLine Łódź) 45
4. Paweł PTAK (Terminatus Dabrowa G.) 62
5. Sebastian DOMAGAŁA (BodyLine Łódź) 73

Kulturystyka klasyczna do 180 cm
1. Rafał FILIPCZUK (Efekt Toruń) 25
2. Dawid DAMASIK (Winogrady Poznań) 29
3. Marcin GANDYK (Olimp Zabrze) 45
4. Łukasz ZAWADKA (Efekt Toruń) 52
5. Radosław IGNATOWSKI (Heros Ustka) 77
6. Artur SZMIDT (Goliat Głogów) 88

 Kulturystyka klasyczna powyzej 180 cm
1. Filip TECŁAW (Aplauz Warszawa) 15
2. Mateusz BRZUCHACZ (Bona Fide Swiebodzice) 37
3. Łukasz SKRZYPIEC (Olimp Zabrze) 38
4. Konrad BALCERZAK (Sandow Legionowo) 60
5. Michał WIERZBICKI (MOSiR Kędzierzyn Koźle) 75
6. Kamil SZALAK (Paco Lublin) 90

Kulturystyka klasyczna - OPEN
1. Filip TECŁAW (Aplauz Warszawa) 5
2. Piotr ZANIEWSKI (Heros Ustka) 13
3. Przemysław ŻOKOWSKI (Efekt Toruń) 14
4. Rafał FILIPCZUK (Efekt Toruń) 17

Kulturystyka mężczyzn do 65 kg
1. Michał HRYSZKIEWICZ (SSKiR Sopot) 15
2. Filip RIGALL (SSKiR Sopot) 30
3. Grzegorz INDYKA (SSKiR Sopot) 45
 
Kulturystyka mężczyzn do 75 kg
1. Artur SZUDROWICZ (Violetta Bydgoszcz) 22
2. Michał WERNEROWSKI (Violetta Bydgoszcz) 23
3. Piotr SOWIŃSKI (Olimp Zabrze) 45
4. Jacek MOMOT (Winogrady Poznań) 60

Kulturystyka mężczyzn do 80 kg
1.Bartosz POGAN (Terminatus Dabrowa G.) 17
2. Jacek BĄK (Sandow Legionowo) 36
3. Marcin DRÓŹDŹ (Olimp Radom) 51
4. Arkadiusz MISIAK (Paco Lublin) 54
5. Marcin ŻOCHOWSKI (Sandow Legionowo) 61
6. Marcin KRAWCZYK (Społem Łódź) 90

Kulturystyka mężczyzn do 85 kg
1. Szymon ŁADA (Olimp Zabrze) 15
2. Marcin KLEKOWICKI (Aplauz Warszawa) 30
3. Marek GRABARCZYK (Sandow Legionowo) 50
4, Krzysztof REINHARD Aplauz Warszawa) 55
5. Jacek BOCIARSKI (Aplauz Warszawa) 75
6. Marcin SMIGIELSKI (Sandow Legionowo) 90

Kulturystyka mężczyzn do 90 kg
1. Adrian KRAWCZYK (Olimp Zabrze) 16
2. Michał KOZIARSKI (Sandow Legionowo) 41
3. Karol PAKUŁA (Aplauz Warszawa) 45
4. Rafał RURANSKI MOSiR (Kędzierzyn Koźle) 63
5. Tomasz PEPŁOWSKI (Heros Ustka) 65
6. Radosław PERTEK (Winogrady Poznań) 73

Kulturystyka mężczyzn powyzej 100 kg
1. Tomasz JAFERNIK (Olimp Zabrze) 21
2. Bartosz GURAN (Heros Ustka) 38
3. Andrzej RAK (Olimp Zabrze) 45
4. Michał KARMOWSKI (Violetta Bydgoszcz) 49
5. Paweł RYMUZA (Aplauz Warszawa) 74

Kulturystyka niepełnosprawnych
1. Lech STOLTMAN (Bytów) 21
2. Michał KILIAN (Integracja Tarnobrzeg) 24

Klasyfikacja drużynowa
1. Olimp Zabrze 108
2. Aplauz Warszawa 89
3. Sandow Legionowo 61
4. Efekt Torun 59
5. SSKiR Sopot 52
6. Violetta Bydgoszcz 47
7. Heros Ustka 46
8. Paco Lublin 35
9. Olimp Radom 30
10. BodyLine Łódz 27
11. Winogrady Poznan 24
12. Terminatus Dabrowa Górn. 23
13. Integracja Tarnobrzeg 14
14. MOSiR Kędzierzyn Koźle 13
15. Bona Fide Swiebodzice 12
16. Goliat Głogów 5
Michael Warszawa 5
Społem Łódz 5
19. Tytan Ostrołeka 5
20. Anmar Warszawa 4
21. TKKF Azory Kraków 2


Komentarze   

#2 Wiewiór 2012-05-02 10:06
Arek i Dominik dwaj mistrzowie pokazali na co ich stać.
Kuba przywiezie medale ze świata rozsądnie.
#1 sylwek 2012-05-02 09:55
W ubiegłym roku czwarte- a wtym proszę jaka forma. Złoto i srebro- brawo chłopaki.
Szkoda, że nie było Kuby.
Wy pokazaliście super klasę.

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line



 









Partnerzy





Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin























 















OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 213 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO