Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:895
Wczoraj:1136
W tygodniu:6954
W miesiącu:28461
Ogólnie:3859383

Kto jest online

14
Online

sobota, 25, styczeń 2020 18:50

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

26 maja w parku na Kępie Potockiej w Warszawie odbędzie się 13. Piknik Olimpijski. W tym roku impreza toczyć się będzie pod hasłem "Londyn Wzywa". Podczas pikniku zaprezentowane zostaną nie tylko  dyscypliny, które znajdują się w programie letnich igrzysk, ale także między innymi i armwrestling. Już po raz szósty w ramach Pikniku Olimpijskiego odbędą się otwarte mistrzostwa w siłowaniu na ręce. Wystartuje w nich liczna reprezentacja Klubu Sportowego Paco, złożona z uczniów Gimnazjum nr 2 z ulicy Lwowskiej.
 - Do stolicy pojedzie kilkanaście osób - zapowiada Grzegorz Łasocha, trener i nauczyciel młodych armwrestlerów. Dla naszych juniorów będzie to ostatnia okazja do rywalizacji przed wakacjami - dodaje.


Podczas zawodów rywalizacja toczyć sie będzie w kategoriach juniorów i seniorów. Nie zabraknie również mini turnieju dla najmłodszych.
W 13. Pikniku Olimpijskiego oprócz siłowania na ręce uczestnicy  będą mogli doświadczyć na własnej skórze każdej konkurencji, wziąć udział w sportach, w których ich idole zdobywają medale na olimpijskich arenach, a tym samym poczuć się przez chwilę jak mega gwiazda.
Poza sportowymi atrakcjami, których nigdy za wiele,  organizatorzy zaproponują unikalne specjały kuchni z wysp brytyjskich, abyście mogli przekonać się jak jedzenie znad Tamizy różni się od naszej polskiej kuchni, a także napić się królewskiej herbaty. Będzie można również zapoznać się z ciekawostkami dotyczącymi kultury brytyjskiej oraz wirtualnie przenieść się na chwilę do miasta-gospodarza nadchodzących Igrzysk, czyli stolicy Anglii - sławnego Londynu.

Komentarze   

#2 Kati 2012-05-02 14:49
No to jedziemy do stolicy :) bedzie co ogladac ! :) a grupa armwrestlerow widze rosnie w sile:)
#1 brat józef 2012-05-02 11:48
chętnie sam bym się tam udał,lubię spędzać czas na świerzym powietrzu

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 521 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO