Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:212
Wczoraj:1040
W tygodniu:5378
W miesiącu:22853
Ogólnie:3925803

Kto jest online

1
Online

piątek, 21, luty 2020 06:05

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

Poważne oskarżenia rzucił w sobotę na swoim Facebooku Dawid Kostecki, który został zatrzymany 19 czerwca w Warszawie, na dziesięć dni przez walką, jaką miał stoczyć wczoraj w Łodzi z amerykańskim bokserem Royem Jonesem Jr. "Cygan" twierdzi, że jeden z oficerów Centralnego Biura Śledczego w Rzeszowie bierze łapówki od właścicieli agencji towarzyskiej - donosi Gazeta Wyborcza w Rzeszowie.
Kostecki już  po kilku godzinach od zatrzymania na swoim Facebooku napisał, że "ujawni" okoliczności związane ze skazaniem go na 2,5 roku więzienia za współkierowanie grupą przestępczą zajmującą się prowadzeniem agencji towarzyskich.
W sobotę "Cygan" zamieścił kolejny wpis. Tym razem rzucił poważne oskarżenia pod adresem m.in. Daniela Ś., oficera rzeszowskiego CBŚ.

Kostecki podał pełne nazwisko policjanta, który jest naczelnikiem wydziału ekonomicznego CBŚ w Rzeszowie.
"Na terenie Rzeszowa oraz województwa podkarpackiego, działa od ok. 18 lat, sieć agencji towarzyskich, które prowadzą Alex i Żenia. Od zwykłych handlarzy na bazarze w Rzeszowie, obecnie stworzyli IMPERIUM czerpania korzyści z prostytucji. Tak też nazwali swoją główną siedzibę IMPERIUM w Świlczy k. Rzeszowa" - napisał Kostecki.
"Ogromna korupcja urzędników i elity Podkarpacia" - pisze Gazeta Wyborcza.
"Cygan" twierdzi, że w skład Imperium wchodzą takie agencje towarzyskie, jak Olimp w Budziwoju, Flamingo w Tarnowie, Jaśle i Stalowej Woli. Jako pierwsza - według "Cygana" - zaczęła działać agencja towarzyska Camel w podrzeszowskiej Przybyszówce.
"Z biednych chłopców z bazaru rzeszowskiego Alex i Żenia stali się milionerami, których chroni skorumpowany układ urzędników i funkcjonariuszy w Rzeszowie. Co najmniej kilkunastu świadków podaje, że po pieniądze do Alexa i Żeni, systematycznie przyjeżdża funkcjonariusz CBŚ w Rzeszowie, Daniel Ś." - twierdzi Dawid Kostecki.
Z jego wpisu dowiadujemy się, że wspomniane agencji towarzyskie przez kilkanaście lat "zatrudniły już tysiące prostytutek z Ukrainy i Polski", a "obecnie pracuje w nich po kilkanaście prostytutek".
"Widywano również nieletnie. Biznes kwitnie nielegalnie, a na nim ogromna korupcja urzędników i elity Podkarpacia. Ten sam oficer Daniel Ś., w celu odwrócenia uwagi od prowadzonego przez Alexa i Żenię procederu, wmontował mnie w czerpanie korzyści z nierządu. Zarzucono mi czerpanie korzyści z trzech agencji towarzyskich, których nigdy nie prowadziłem! Do dziś i do tego mojego wpisu, wszyscy w Polsce myślą, że to ja prowadziłem jakieś agencje, które skutecznie zostały zlikwidowane. Skoro zlikwidowane, to na Podkarpaciu stanowi się prawo i nie ma czerpania korzyści z nierządu" - napisał Kostecki.
Kostecki: Nie powiedziałem ostatniego słowa
I dalej: "Właśnie dzięki medialnemu odwróceniu uwagi na moją osobę, IMPERIUM jeszcze bardziej rozkwita! Dedykuję ten tekst byłemu Ministrowi Sprawiedliwości, Panu Zbigniewowi Ćwiąkalskiemu, który argumentował w prasie, że wypuszczenie mnie na walkę bokserską będzie ze szkodą dla zasad praworządności".
Kostecki nawiązuje do wywiadu, jakiego niedawno "Gazecie" udzielił były minister sprawiedliwości. Prof. Zbigniew Ćwiąkalski był zdecydowanym przeciwnikiem wypuszczania boksera na wolność, by mógł dzisiaj wyjść w Łodzi na ring.
"Pytam zatem Pana Ministra, który pochodzi z Podkarpacia, czy moja walka bokserska pod flagą narodową, jest bardziej niebezpieczna od procederu czerpania korzyści z nierządu przez Alexa i Żenię oraz funkcjonariusza CBŚ Daniela Ś. i innych?" - kończy swój wpis Dawid Kostecki.
Rzeszowski bokser na swoim Facebooku zamieścił się również blisko 30 zdjęć z agencji towarzyskich Olimp i Imperium.
W innym dzisiejszym wpisie na FB, "Cygan" napisał: "Dziękuje Wam wszystkim za wsparcie i niezwykle ciepłe słowa. Nie pozwolono mi walczyć. Jestem z Wami! Trzymam kciuki za Naszych. Walczcie i pokażcie im za mnie, gdzie są szuwarki!!! JA OSTATNIEGO SŁOWA JESZCZE NIE POWIEDZIAŁEM".
Gazeta Wyborcza Rzeszów

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 125 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO