W miesiącu:164684
Ogólnie:5900482

4

piątek, 26, kwiecień 2024 01:11

W Klubie Sportowym Paco już nie możemy doczekać się pierwszego występu w turnieju olimpijskim Karoliny Michalczuk, który nastąpi 5 sierpnia, ale kibicujemy też pozostałym reprezentantom Polski, którzy walczą w Londynie o medale. Z wielką radością, chyba tak jak wszyscy w naszym kraju, przyjeliśmy wiadomość, że już w pierwszej konkurencji, w której rozdano dzisiaj medale na podium stanęła Polka. Sylwia Bogacka  z Gwardii Zielona Góra zdobyła srebrny medal w zawodach strzeleckich w konkurencji karabinu pneumatycznego na dystansie 10 m!

Polka w finale po zaciętej walce przegrała tylko z Chinką Siling Yi. W eliminacjach, w których wystartowały 53 zawodniczki Bogacka spisała się fenomenalnie, zdobyła 399 punktów na 400 możliwych i była pierwsza. W finale prowadziła do ósmej serii, gdy wyprzedziła ją Yi.