Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Karolina Michalczuk

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:714
Wczoraj:882
W tygodniu:714
W miesiącu:8672
Ogólnie:4076853

Kto jest online

7
Online

poniedziałek, 10, sierpień 2020 16:35

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

W najbliższą niedziele o godzinie 13 na stadionie przy ulicy Krasińskiego lubelscy Tytani rozegrają ostatni mecz w rundzie zasadniczej przed własną publicznością.  Lider Grupy Południowej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego II, dotąd niepokonany zmierzy się z drużyną z Rybnika. Po zapewnieniu sobie awansu do fazy play-off, zwyciężając w wyrównanym spotkaniu z drużyną Tychy Falcons, lublinianie mogą zagrać bez presji.
Andrzej Jakubiec, rzecznik prasowy i zarazem rozgrywający Tytanów nie wyklucza, że pewne rozluźnienie może wkraść się w szeregi drużyny, ale ma nadzieję, że zawodnicy skoncentrują się na tym by odnieść zwycięstwo. - Chcemy zakończyć sezon zasadniczy niepokonani, z kompletem triumfów. Zaburzenie tej statystyki nie wchodzi w grę - deklaruje.


Drużyna z Rybnika zwraca uwagę na dobrą passę przeciwnika i docenia jego skuteczność, nie zamierza jednak poddawać się „na starcie”. - Tytani to taka sama drużyna jak my - ciężko trenują, wylewają pot, ćwiczą zagrywki - nie widzę powodu żeby im ustępować. Jedziemy do Lublina po zwycięstwo. Chcemy obudzić Tytanów z ich „amerykańskiego snu” - zapowiada Marek Ganczaruk z Rybnik Thunders.
Niespodzianka jest możliwa ponieważ ostatnie przegrane spotkanie z częstochowianami podziałało na drużynę z Rybnika jak zimny prysznic, jednocześnie wzmacniając koncentrację graczy. - Paradoksalnie ta porażka była potrzebna i liczę, że wyjdzie nam na dobre. Dzięki niej jesteśmy psychicznie silniejsi i bardziej zmotywowani - deklaruje Ganczaruk.
Siłą rzeczy lublinianie wybiegają myślami także w dalszą przyszłość, czyli fazę play-off. Aktualny układ tabeli Grupy Południowej wskazuje, że zagrają z Sabercats Sopot albo Cougars Szczecin.

– Obie drużyny prezentują diametralnie odmienne style gry, głównie w ataku. Wierzę, że nasz kapitan defensywy Tomek Omelaniuk zrobi wszystko, żeby ich powstrzymać. W zasadzie, na którą z tych drużyn byśmy nie trafili interesuje nas tylko zwycięstwo – mówi Andrzej Jakubiec.
www.plfa.pl, red. paco

Komentarze   

#4 małolat 2012-08-09 16:23
mam nadzieję że nasi utrą nosa tym z rybnika :-*
#3 amanda 2012-08-09 16:22
jak zwykle nie może mnie zabraknąć :lol:
Pozdrowienia dla chłopaków :P
#2 alicja 2012-08-09 16:20
jak zwykle zapowiada się dobry mecz 8)
#1 Majka 2012-08-09 09:57
powodzenia Tytani!!! jesteście najlepsi!!! :-)

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie szkolenia sportowego realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 852 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO