Logowanie

Kurs Trenera

Paco Power

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj:467
Wczoraj:806
W tygodniu:1273
W miesiącu:21166
Ogólnie:4665542

Kto jest online

3
Online

wtorek, 28, czerwiec 2022 14:18

Produkty na Allegro

Nasz kanał filmowy

KS PACO

GH Twierdza Zamość

PACO Warszawa

Taniesuple.org

PACOPOWER

Promowane produkty

PACO POWER Multi-Vitamin

PACO POWER Multi-Vitamin

Karta Dużej Rodziny

Lubelska Karta Seniora

LUBIKA

Jeszcze przed tygodniem mocno wierzyliśmy, że w gronie czterech najlepszych pięściarek igrzysk olimpijskich w Londynie, w rozgrywanym po raz pierwszy w historii turnieju kobiecym w kategorii do 51 kg znajdzie się Karolina Michalczuk. Niestety, nasza zawodniczka odpadła w 1/8 finału, po porażce z Hinduską Mary Kom, na którą złożyło się wiele czynników (przede wszystkim konflikt z trenerem kadry Leszkiem Piotrowskim, zakłócony cykl treningowy i totalny brak rozpracowania rywalki). Z medalu zamiast podopiecznej Władysława Maciejewskiego cieszą się już za to Mary Kom i Amerykanka Marlen Esperza (obie przegrały środowe półfinały i mają brąz) oraz Chinka Ren Cancan i Nicola Adams, które dzisiaj rozdzielą między sobą złoto i srebro.
Wydaje się, że szanse obu finalistek są równe. Wprawdzie podczas majowych mistrzostw świata 14:10 wygrała Chinka, ale nie wolno zapominać, że boksowała przed własną publicznością. Teraz w takiej sytuacji będzie Angielka.
W kategorii do 60 kg pewnie w złoto mierzy Katie Taylor. Irlandka, czterokrotna mistrzyni świata i pięciokrotna triumfatorka mistrzostw Europy zaboksuje z dobrą znajomą Rosjanką Sofią Oczigawą. Wygrała z nią podczas majowych mistrzostw świata 11:7, a także w ubiegłorocznych mistrzostwach Europy 10:5. Czy po raz kolejny okaże się lepsza?

Bukmacherzy nie mają wątpliwości. Za każde postawione na Irlandkę euro w przypadku jej zwycięstwa otrzymamy zaledwie 1,05, jeśli wygrałaby Rosjanka aż 8,50!
Największą niewiadomą finałów jest walka w kategorii do 75 kg w której spotkają się... 17-letnia Amerykanka Claressa Shields ze starszą o 16 lat Rosjanką Nadeżdą Torlopova. Co ciekawe, żadna z nich nie walczyła w turnieju olimpijskim z faworytkami aktualną mistrzynią świata Savannah Marshall z Anglii oraz Kanadyjką Mary Spencer, trzykrotną mistrzynią globu.

Komentarze   

#2 alicja 2012-08-09 16:18
no zobaczymy jak to będzie????
osobiście nie kibicuję już nikomu :cry:
#1 Majka 2012-08-09 14:12
dla mnie to złota jest Karolina!!!

Zaloguj się, by móc komentować

Nasz Sklep on-line 

Partnerzy

Zadanie w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej realizowane jest przy pomocy finansowej Miasta Lublin

 


OFERTA WYNAJMU

Gościmy

Odwiedza nas 574 gości oraz 0 użytkowników.

Dawne Kino

Paco Zana 72

Spot PACO

Spot sklepu PACO

Kluby Sportowe PACO